Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da li iko uvozi one amerikanske chicken wings umake, ili moram da to nekako dobavljam iz inosrtranstva?Frank's hot sauce, Louisiana hot sauce, itede.Prijede mi se ovakav džank svakih nekoliko meseci.

Link to comment

Može da se doradi ali treba biti dosta kreativan. Svakako Vuster sos, maslac, beli luk u prahu i vinsko sirće , ali glavni sastojak nedostaje (sramim se priznati, jednom stavih tomatino koji sam pojačao medom, i nije loše ispalo).

Link to comment

Joj, nisam baš toliko kreativan :lolol: Postoji neki delezov ljuti sos, pokušaću. ...E da,... ne mora sirće ako se koristi vuster, prejako bude.

Link to comment
Da li iko uvozi one amerikanske chicken wings umake, ili moram da to nekako dobavljam iz inosrtranstva?Frank's hot sauce, Louisiana hot sauce, itede.Prijede mi se ovakav džank svakih nekoliko meseci.
nazalost, niko. sve sam istrazio. medjutim, izgleda da u Merkatoru ima nesto interesantno, ljuti sosovi od halapenja i habanera... Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
u kojoj vrsti prodavnica se kupuju kalupi za torte, oni limeni kojima se strana odvaja i skida
u home centrima, kiki itdima i u hipermarketima, npr. novom merkatoru
Link to comment

a, pa hvala. probacu prvo u Metalcu, pa ako nema tamo, idem u neku mega radnju. moram da napravim nesto sto se zove Sunce torta.

Link to comment

Ima ih de oćeš, svaki super/hipermarket. Ja konkretno uzeo u Rodiću, da bi žena mogla da pravi čizkejk svaka 3 dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...