Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Дуго је важило да је у питању исти власник, али да су цене другачије. Примера ради, ја сам куповао у Меркатору а моја кућна помоћница у Родићу, уз дисклејмер да не знам да ли продаја целог Меркатора утиче на цене у њиховим продавницама по Србији пошто и моја кућна помоћница и ја већ неко време не купујемо нигде ништа.

Link to comment

Isti je "vlasnik", ista firma, samo su formati drugačiji. I ima razlike u ceni: Hipermarket je najskuplji, C&C je najjeftiniji format.Sada će ponovo biti nekih promena jer ih je kupio drugi vlasnik: Konzum. A posle će sve zajedno da ode trećem.

Link to comment
Enego, da li je neko kupovao patkice u Merkatoru? Imaju zamrznute patke, oko 1.500g komad, 700 din kilo.
jel su to madzarske? ako jesu, odlicne su. sigurno lako se peku, ja sam probao te iz ungaricum shopa u makenzijevoj.inace na bajloniju na onom potezu kioska uz donji deo skadarske (?) izmedju 2 ribarnice ima vec par nedelja nova radnja sa zivinom, specijalizovani su za curku, gusku, patku. imaju inace zamrznuto nesto jako zanimljivo, malo pile. onako 600-700g, cini mi se idealno kao mera za 1 osobu. to je bilo jedno vreme jelo dal u zapletu dal u dijagonali ne secam se, ali je gotivno. malo mlado pile. pilence.
Link to comment

inace, poklekao sam pred mlekarskim trovacima. domace mleko ne pijem ali sam bio dovoljno radoznao da probam novi dukatov proizvod koji se zove dukatos, znaci jogurt grckog tipa sa 9.7% masti. znaci isuse boze i majko marijo. to je najbolji mlecni proizvod tipa jogurta i kiselog mleka koji je ikada napravljen ovde, verujem da sadrzi heroinski procenat jer izaziva ozbiljnu zavisnost, masan je, neverovatno ukusan i ladno gotivniji od vecine slicnih grckih proizvoda koje rabim kada sam u prilici, a cena mu je samo 40 din. slabo ga vidjam po marketima (tj jos nisam) ali ga ima na kalenicu u onoj najstarijoj mlekarnici posred srede.

Link to comment

Jeste, genijalan je, ja otkinuo kad sam pravio caciki sa njim.Inače ga ima na redovnoj bazi u Aman prodavnicamaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Inače, imate odličan izbor raznih francuskih senfova u interexuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
inace, poklekao sam pred mlekarskim trovacima. domace mleko ne pijem ali sam bio dovoljno radoznao da probam novi dukatov proizvod koji se zove dukatos, znaci jogurt grckog tipa sa 9.7% masti. znaci isuse boze i majko marijo. to je najbolji mlecni proizvod tipa jogurta i kiselog mleka koji je ikada napravljen ovde, verujem da sadrzi heroinski procenat jer izaziva ozbiljnu zavisnost, masan je, neverovatno ukusan i ladno gotivniji od vecine slicnih grckih proizvoda koje rabim kada sam u prilici, a cena mu je samo 40 din.slabo ga vidjam po marketima (tj jos nisam) ali ga ima na kalenicu u onoj najstarijoj mlekarnici posred srede.
probaj ima i slicna verzija neka bodri mlekara gornji milanovac, isto jogurt na grcki nacin, prodaje se u merkatoru kod beogradjanke i u veru. Meni se vise svidja od dukatovog, mada ukucanima se vise svidja dukatos. Sa cenom su slicni, sa tim sto taj bodri ima neke varijante skuplje sa umuljanim vlascom i jos necim.
Link to comment

jeo sam taj prosle godine, nije me ovoliko dojmio. za taj se vidi da je na pola puta docim je ovaj ganc original. mislim da je tajna u masnoci, taj milanovacki ima ako sam dobro upamtio samo 6% masti.

Link to comment
http://www.bodri.co.rs/proizvodi.htmltvdre da ima 9.5. Mozda su se popravili, ja sam ga skoro prvi put probao.Bas sam skoro uporedo otvorio jedan i drugi da vidim koji mi se vise svidja i vise mi se dopao bodri, mozda po strukturi vise naginje na pavlaku ali mi je nekako ukus delovao manje industrijski od dukata, onako kiseliji.
Link to comment

Ne tražim ništa, nego sad sam nešto otkrio u raspravi s prodavcima. Je li bilo kod nas više vrsta šećera po veličini granulata? Ja se sjećam da su bile samo dvije, kristal i šećer u prahu. Ovdje ima 3, još i jedan međustupanj s granulacijom kao sol. Jel bilo to kod nas? Kako se zove?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...