Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ako imate problema sa plasticnim paradajizom u Maksiju imaju Doline,glozanski sasvim nelos paradajiz...tek sam sada videla,malo je zelenkast ali to je zbog potraznje,ne mogu da stignu da postignu..

Link to comment
  • 2 weeks later...
a sto se piva tice cekam neko drugi da isproba. cena je 680, samo ne znam da li uzimaju i pare za kauciji.
Ja sam kupio to flasu tog piva sa ortakom iz zajebancije i seli u park da ga pocirkamo, ne traze kauciju, a pivo je skroz obicno, malo vise gazirano za moj ukus, jedino je flasa u rangu sa cenom, tekucina bas tesko ...Inace ko voli kozije sireve, pazario sam u zlatiborcu, prodaju koziji sir sa ruzmarinom, origanom i belim lukom, mislim to su tri razlicite vrste, meni se dopalo ... Edited by Zdravko
Link to comment
Inace ko voli kozije sireve, pazario sam u zlatiborcu, prodaju koziji sir sa ruzmarinom, origanom i belim lukom, mislim to su tri razlicite vrste, meni se dopalo ...
cena? imaju li strejt sir?
Link to comment

ne drzite me za rec 100% ali mislim da taj sir u rinfuzi pravi goatessa, tako da se to moze potraziti i na drugim mestima ako nema zlatiborca u blizini.

Link to comment

Video sam u Cara Dusana neku prodavnicu gde prodaju iskljucivo kozije proizvode. Cini mi se da je nesto posle raskrsnice sa Francuskom kad se ide ka Kalemegdanu.Ovi se reklamiraju na radijuhttp://beocapra.rs/kozari/Ne znam da li je ono njihova prodavnica.

Link to comment
to ona preko puta crkve? sto ima prsut prirodno susen tecnim dimom ili tako nesto? zeleni izlog
Verovatno. Znam da sam tu negde video.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...