Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Da li u Bgdu mogu da se kupe muslje (dagnje) u oklopu, mislim onako pijacna varijanta, kupis par kilograma u vreci pa nosis u lonac?

Link to comment
nego, jel se meni pirčinilo ili ovaj čačkov čips sad na bilbordima reklamira Željko Samardžić?
jeste. fantastichan izbor za ciljnu grupu XX 50+ :rolf:mora da je shurin mali kupio fabriku -_-
Link to comment

Idea u podrumu naravno ima ali rasprodan :cry:Morao sam da se utesim sa porodicnim pakovanjem jafa keksa.Gde uzeti Gricka u centru grada? (Zelenjak-Trg-Takovska)

Edited by katamaran
Link to comment
Da li u Bgdu mogu da se kupe muslje (dagnje) u oklopu, mislim onako pijacna varijanta, kupis par kilograma u vreci pa nosis u lonac?
bilo je u merkatoru, samo tu treba videti sa njima kad im stizu pa doci taj dan, jer oce da budu otvorene.
Link to comment
Da li u Bgdu mogu da se kupe muslje (dagnje) u oklopu, mislim onako pijacna varijanta, kupis par kilograma u vreci pa nosis u lonac?
Kupio sam ih u Merkatoru u Beogradjanki dva puta, i dva puta u Maksiju u Mirijevu i jednom u Maksiju u Sarajevskoj. Generalno moye da se nadje. Ako i nije svaka zatvorena, pobacas one otvorene i miran si, samo treba izbegavati ako ima suvise otvorenih (hint: ako na prvi pogled u onom dzakcicu vidis dve ili tri otvorene, to je vec predugo stajalo).Najprostije je pitati ih kada dolaze, i doci tog dana.
Link to comment

Hvala obojici, ja nisam imao pojma da to moze da se nadje u obicnim maxijima. Jos jedan prijatelj mi je javio da petkom stizu na zemunsku pijacu, tamo gde su ribarnice, pa cu i to da proverim.

Link to comment
Da li u Bgdu mogu da se kupe muslje (dagnje) u oklopu, mislim onako pijacna varijanta, kupis par kilograma u vreci pa nosis u lonac?
sari merkator pijaca, ribarnica Tropiko, imaju redovno
Link to comment
Idea u podrumu naravno ima ali rasprodan :cry:Morao sam da se utesim sa porodicnim pakovanjem jafa keksa.Gde uzeti Gricka u centru grada? (Zelenjak-Trg-Takovska)
Lilly preko puta Zelenjaka, tamo sam ga video u nedelju Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Hvala lepo. Sad bih se prosetao ali pojma nemam sta je to Lilly i radi li posle 8 :)Valjda ce google biti od pomoci. Prosao sam tamo danas :cry:edit: valjda je ovohttp://www.dm-drogeriemarkt.rs/rs_homepage/Rade do 9 a ako ne nadjem kod njih naci cu valjda negde usput.

Edited by katamaran
Link to comment

Google me bacio na onaj sajt kad sam trazio "Lilly Brankova"Nasao sam samo tu neku DM drogeriju i ne nadjoh Gricka tamo.U povratku slucajno primetim Lilly kod Doma omladine. Pitam prodavacicu da li drze grickalice i zena mi pokaze pravo. Posle 30 sekundi pogubljenog gledanja provalim da me je zena poslala po grickalicu za nokte :)Na kraju se ispostavilo da drze i ove grickalice i imali su i Gricka :)Nikad mi ne bi palo na pamet da ga trazim po drogerijama ali po svemu sudeci u centru jedino tu ima. Bio sam i u Cika Ljubinoj i nema ni tamo

Link to comment
Nikad mi ne bi palo na pamet da ga trazim po drogerijama ali po svemu sudeci u centru jedino tu ima. Bio sam i u Cika Ljubinoj i nema ni tamo
Večeras me žena vodila u još jedan Lilly, ugao Terazija i Dragoslava Jovanovića (kod Skupštine grada), ima i tu.. :D
Link to comment

Bilo kuda, Lilly svuda :wub:

Čika Ljubina 6Apoteka011/3036-299Dečanska 5011/3222-865Dragoslava Jovanovića 1Apoteka011/3244-111Kneza Mihaila 47Apoteka011/3283-435Sremska 6Apoteka011/3285-059Trg Nikole Pašića 9Apoteka011/6556-274Višnjićeva 9Apoteka011/6555-426

Sad ne mogu jer sam se olesio sa chimny cake-om ali grickace se nocas uz Game of thrones :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...