Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

e, ja ću da pravim кокован, al od morkeimam, a dosadno mi da bude samo supa (iako je, realno, najbolja na svetu), pa da probam

Link to comment

mozda nije pravo mesto, tek ako ovih dana kupujete vrganje po pijacama a ima ih svuda i odlicno izgledaju, obratite paznju na to da se uvek zalomi neki koji je crvljiv. sto ne bi bilo strasno da to crvljiv moze da znaci stotine crvica. ja sam imao tezak svinjac sa time pre neki dan na terasi, sto je najgore pregledao sam ih i nije bilo nista vidljivo sem sto me prodavac castio jednim koji je bio malo meksi, koji se dan kasnije pretvorio u leglo odvratnih spodobica.

Link to comment
mozda nije pravo mesto, tek ako ovih dana kupujete vrganje po pijacama a ima ih svuda i odlicno izgledaju, obratite paznju na to da se uvek zalomi neki koji je crvljiv. sto ne bi bilo strasno da to crvljiv moze da znaci stotine crvica. ja sam imao tezak svinjac sa time pre neki dan na terasi, sto je najgore pregledao sam ih i nije bilo nista vidljivo sem sto me prodavac castio jednim koji je bio malo meksi, koji se dan kasnije pretvorio u leglo odvratnih spodobica.
hvala na upozorenjuprenecu roditeljima
Link to comment

Vaso, pitao zenu na pijaci, imace za nekoliko nedelja (tri-cetiri tako mi je rekla) pevac je domaci, kljucao je dudinje po dvoristu. Tezga je druga po redu (iza chiche koji prodaje jaja) kada udjes u Zemunski pijac direktno sa reke (pored Gladnog Vuka i Rusmira ulaz, kod riblje pijace)Cetiri-pet tezgi dalje je slovakinja koja takodje ima domace ali je guzva bila takva da nisam ni hteo da zapitkujem. Ako budes nekad u subotu ili nedelju oko Zemuna, otidji i dogovori se sa njima.

Edited by CowBoy
Link to comment

Konacno :Hail:img20130610133034.jpgimg20130610133133.jpgGricko ima ukus kao i ranije, jedino je malo gusci, tako da kazem. Cips je takodje autentik, sto znaci da mi se i dalje ne dopada. Jedino sa cime su omanuli, to je cena Gricka - 42 dinara! Gricko je uvek bio u rangu Smokija, ako ne i jeftiniji.

Link to comment

Sta znam, meni je to isti onaj gorkasti ukus, kao da je uzegao. Mada, ja mogu da poredim samo sa Marbom i Pringlsom.Doduse, forma je promenjena i sada je pravilnog oblika

Link to comment

jbt,kako iko može da proguta Pringls?nego, jel se meni pirčinilo ili ovaj čačkov čips sad na bilbordima reklamira Željko Samardžić?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...