Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Primecujem da humus(do sada nisam) polako postaje standardan u asortimanu boljih marketa i to domaci, pa se tako moze naci ribella koji ubacuju, kim, bundevino seme, kari, ili tucanu papriku, pa od toga zavisi sta je na prvom mestu u nazivu, npr urnebes houmous (mada su mogli koji emulgator manje da stave :)). I neki gust u nekoj fensi teglici, zaboravio sam koji je treci, al znam da isto ubacuju nesto u njega ...

Edited by Zdravko
Link to comment

Urnebes humus, wtf?Šta je sledeće? Kečap humus?Burek sa šavarmom i humusom?Palačinka sa nutelom, višnjama i urnebes kečap humusom?

Link to comment

ne znam de ima da se pazari, osim da se naruči direktnosamo da dodam da je ovaj Aristeaus sir vrh vrhova i apsolutni value for money. ozbiljno se mečuje sa svim FR sirevima tog kalibra. probao sve, samo od krave, za kozu nije sezona. Kozari (mislim na proizvođače sira) da gledaju i plaču.pritom je tip kralj. preselio se iz BG u Bački Monoštor i počeo da pravi najbolji sir u Srbiji.

Link to comment

Sve se slazem, jedino mi se ovaj specijalno za mikser pravljeni sir sa grancicama nane nije dojmio. A i kada se narucuje direkt od njih tj preko Vukovog spomenika, budu i veci komadi aristeusa nego li ovi festivalski.

Link to comment

Pre su radili dostavu preko post express-a a sada da bi smanjili troskove dostave salju sireve vlasnikovoj majci pa je pozoves, kazes sta ti treba i da li da bude mladji ili stariji i onda ti kazu kada da dodjes do Vukovog spomenika da pokupis.EDIT ako treba broj moze na PM

Edited by pavllle
Link to comment
Aa, ja reko ima neka maloprodaja kod Vuka...
pa i jeste maloprodaja samo je na gajbi. Mozes i jedan komad da kupis ako hoces.
Link to comment
Sve se slazem, jedino mi se ovaj specijalno za mikser pravljeni sir sa grancicama nane nije dojmio. A i kada se narucuje direkt od njih tj preko Vukovog spomenika, budu i veci komadi aristeusa nego li ovi festivalski.
velicina aristeusa samo zavisi od njegove starosti. mlad=vlazan=veci, stariji=suvlji=manji. na pocetku su svi isti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...