Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

u tempu ima odlican makedonski melidzano - plavi patlidzan i strumicka zelena paprika u formi musa tj ajvara - malo paprika zagorela ali daje dobar smekslicno je pakovanje kao da ga radi bakina tajna, znaci neki makedonski ajvar hipsteri na delu
fala za tip. mnogo je dobar, bolji od svakog domaceg ajvara il ajvarolikog proizvoda koji mi je dopao kasike, ovaj mi se svidja jer je suv! i beskrajno ukusan. prosirila sam vest, svi koji su ga probali, sad ga satiru.
Link to comment
  • 4 weeks later...

sta mogu da ocekujem sutra, u subotu, od ribe na kalenic pijaci? jel subotom ima diliveri sveze? jel ima nesto divlje? jel ima nesto dobro? na koju tezgu da se fokusiram?

Link to comment
sta mogu da ocekujem sutra, u subotu, od ribe na kalenic pijaci? jel subotom ima diliveri sveze? jel ima nesto divlje? jel ima nesto dobro? na koju tezgu da se fokusiram?
recna riba: bice krdo lepih smudjeva u onoj ribarnici/ribljoj pecenjari pored Lenceta i Biblos ekspresa
Link to comment
recna riba: bice krdo lepih smudjeva u onoj ribarnici/ribljoj pecenjari pored Lenceta i Biblos ekspresa
odakle im smudjevi kad je zabrana pecanja smudja?! kriminal!
Link to comment
sami dosli valjda :huh:
doneli ih ovi sto dzigaju (tehnika pecanja kojom se peca smudj) kada je to zabranjeno.verovatno ima i toga, odnosno sigurno ima, ali ne znam da li alasi imaju pravo da sada vade mrezama smudjeve.
Link to comment

Znam da je nekoc davno diskutovano o dobrim kobasicama u Zemunu ali sad ne mogu da nadjem. Dajte preporuku za dobre dimljene kobasice, ako ima gdegod, za pasulj i prikljucenija. :)

Link to comment
ali ne znam da li alasi imaju pravo da sada vade mrezama smudjeve.
Naravno da ne.
4. Zabranjen je privredni ribolov svih vrsta riba u periodu od 1. aprila do 31. maja, osim privredni ribolov sivog tolstolobika Arystichthys nobilis, belog tolstolobika Hypophthalmichthys molitridž, amura Ctenopharyngodon idella, obe vrste američkog somića Ictalurus melas i Ictalurus nebulosus i babuške Carassius gibelio pokretnim površinskim mrežarskim alatima na udaljenosti od najmanje 30 m od obalne linije.
Link to comment
Znam da je nekoc davno diskutovano o dobrim kobasicama u Zemunu ali sad ne mogu da nadjem. Dajte preporuku za dobre dimljene kobasice, ako ima gdegod, za pasulj i prikljucenija. :)
RUSMIRMasarikov trg 1611080 Zemun
Link to comment
Naravno da ne.
e bas vam hvala sto ste mi pokvarili planove za vikend gozbu, necu da kupujem smudjeve ako je ribolovostaj ili kako se to vec zove
Link to comment

valjda nije lovostaj na jaganjce, mariniram mnogo lepu pleckicu :unsure:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...