Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

sta je kog vraga butter milk? i jel ima nesto tako da se nadje u Beogradu? dunulo mi da pravim home made ranch.
To je mlaćenica. Nećeš je naći nigde i nikada.
Link to comment
Poslao sam mail pa javim ako mi neko odgovori.A video sam da Mccain ima neke smrznute halapenjose, ali ne znam gde ima u BG da se kupe njihovi prozivodi iako im kamione vidjam svako malo, malo.
Sto su halapenjo toliko specijalne? Specifican ukus ili ljutina?Kakve sam brutalne ferferonke uzeo jutros na Bajloniju. Zena je napisala "otrov" na tegli i nije lagala :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

u Maxijima imaju deo gondole pod nazivom Svetska kuhinja, ima svakojakih začina, za više od pola čuo nisam. Reče seka da što je veća radnja to je izvesnije da ima tih gondola. Ja ovu video u Deltiedit:cenim da će Vasa i Renne da odlepe

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
u Maxijima imaju deo gondole pod nazivom Svetska kuhinja, ima svakojakih začina, za više od pola čuo nisam. Reče seka da što je veća radnja to je izvesnije da ima tih gondola. Ja ovu video u Deltiedit:cenim da će Vasa i Renne da odlepe
Kakve bre začine? Daj neki primer. Ima kod mene u Mirijevu gondola Svetska kuhinja, ali tu su mahom teglice thai karija i meksikanski sosovi. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

nisam nešto zagledao, bio sam više u prolazu. ima raznoraznih teglica sa raznoraznim špecijama. ako te put nanese ka DC, a ti proverisledeći put ću usklikati

Link to comment

Prisecam se da je neko pisao da je u Njegosevoj ulici (valjda) kupovao neka dojaja piva, da negde tamo ima bas dobar izbor...sta to bese? koja je to radnja?

Link to comment

Da se nadovezem na Vasin post, secam se da je neko spominjao neka fensi piva na popustu u interexportu valjda, pa rekoh da pitam da li je to jos aktuelno, da znam da li da se cimam do tamo ili ne?

Link to comment

cini mi se da je neko nekad trazio peglane kobasice, pa da prijavim da sam u prolazu video iste u cara nikolaja gore u blizini pjace tj odmah pored klupceta. 3500din/kg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...