Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Poslao sam mail pa javim ako mi neko odgovori.A video sam da Mccain ima neke smrznute halapenjose, ali ne znam gde ima u BG da se kupe njihovi prozivodi iako im kamione vidjam svako malo, malo.
Imaju u Metrou McCain proizvodi, uopšte metro ima gomilu tih nekih smrznutih raznoraznih(skupljih) proizvoda uglavnom za ambasade i hotele ih dobavljaju.
Link to comment

u tempu ima odlican makedonski melidzano - plavi patlidzan i strumicka zelena paprika u formi musa tj ajvara - malo paprika zagorela ali daje dobar smekslicno je pakovanje kao da ga radi bakina tajna, znaci neki makedonski ajvar hipsteri na delutaj limnoski sir gore je bruka, nisam jeo taj verov ali jesam original, istovetan se pravi na lezbosu koji ima mozda najbolji sir (kao i drugu hranu) u grckojapropo halapenjosa danas je neki matorac imao gomilicu od jedno 20-tak komada na kalenicu. mislim, najblize sto se tome moze prici u srbiji. cak mi je na tren prostrujala pomisao da kupim sve, ispecem i drknem u vinegret pa nek ceka svojim 5 minuta, ali mi ovaj detoks razbi koncept...

Link to comment

jos jedna preporuka: kolacici sa maslinovim uljem, cimetom i karanfilicem, isto na tezgi u Maksiju gde prodaju grcku robu.podsecaju na medenjake, ali su prhkiji™ i imaju jako finu i bogatu aromu.

Link to comment

grcka kuhinja je nevidjena. steta sto se taj kvalitet i ugodjaj ne moze u potpunosti dobiti nigde van grcke. ali super sto je maksi to uvezao, da balavimo do leta.

Link to comment

powdered fibre - vlakna u prahutreba mi za hranjenje macke, dodaje se u obrok spremljen kod kuce pretpostavljam da bi se produzilo varenje posto je u pitanju nekakva tecna hrananaravno prva pretpostavka mi je bio shop ali nemam ideju kako se to zove kod nas...

Link to comment
powdered fibre - vlakna u prahutreba mi za hranjenje macke, dodaje se u obrok spremljen kod kuce pretpostavljam da bi se produzilo varenje posto je u pitanju nekakva tecna hrananaravno prva pretpostavka mi je bio shop ali nemam ideju kako se to zove kod nas...
Treba da potrazis Psyllium (ljuske tropske bokvice), on je rastvorljiv u vodi. Sad sam guglala, ima neki miks Psylliuma sa kulturom Acidophilusa na ovom sajtu (kacim link). http://prirodnilek.rs/problemi-sa-varenjem/137-acidophilus-with-psyllium-100-kaps.html
Link to comment
sta je kog vraga butter milk? i jel ima nesto tako da se nadje u Beogradu? dunulo mi da pravim home made ranch.
користи јогурт...нећеш да приметиш разлику.
Link to comment

Šta se preporučivalo za pazariti od onih grčkih špecija po Maxijima?''grčka se krčka'' ..i toNe sećam se na kom beše topiku.

Link to comment
Maslinke razne, kalamate, razni keksi slani i slatki, neka peciva sa maslinovim uljima, razne štanglice sa susamima i tako to, suvi paradajz, leblebije, rezanci... Suvi začini za fetu, za pečeni krompir...Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
na ovom topiku :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...