Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kondenzovano mleko? bilo ranije u veru neko grčko, sad više nema
i ja bih rado to mleko kupovala ako negde imaza homemade nutelu a i inačejedna ruskinja mi otkrila kako se dobija fantastičan krem ( recimo uz sladoled ili neke voćen kolače) od tog mlekarkne se sa sve konzervom u šerpu i kuva se 2 sata. isprobano, radi.@rene, hvala na izveštajuja još imam jedno pakovanje fete što sam donela iz grecije.grčka feta je zakonedipne znam dal' sam sanjala ili sam skoro slušala da neki naši uzgajaju halapenjo :unsure: , bilo na radiju Edited by duda
Link to comment
Renne, kad si vec tu, videla sam te grcke djakonije ali bih volela neko licno iskustvo. Narocito za testenine za supu sa ovcijim mlekom, i testenine sa kravljim mlekom, to mi je zazvucalo zanimljivo, ima uputstvo na pakovanju ali je to uvek skromno. Ima li jos nesto posto u mom Maxi-ju imaju samo te razne testenine, suve leblebije i tome slicno
Quotujem sama sebe za slucaj da niste videli. :)Renne i ostali, ako imate preporuku sta raditi sa ovim grckim testeninama pisite, moze i na nekom vise odgovarajucem topicu
Link to comment
Nego jel ima negde da se nadju jalapenos paprike ili da se selim na "Now Craving"?
Probaj ovaj matori oglashttp://top-oglasi.com/halapenjo-paprika-1150.html
Link to comment
Quotujem sama sebe za slucaj da niste videli. :)Renne i ostali, ako imate preporuku sta raditi sa ovim grckim testeninama pisite, moze i na nekom vise odgovarajucem topicu
video sam pitanje, ali nisam koristio pa ne znam
Link to comment

sto ima u Maksiju grcki sir sa Limnosa..nalik na fetu, isto koza-ovca kombinacija..ubija.u plasticnoj okrugloj beloj ambalazi, tamo gde su somborske fete itede, 400 dinara 500 grama.ubija.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...