Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

@ Ravneli imaš Kikoman po svim velikim marketimašto se tiče bloka 70, ja sam tamo uzimao neki sosja sos u suvom stanju, kocka ko od plastelina, pa se razmućuje u vodiali mi se smučilo, pa sam pobacao topolitre nisam probao
Ja vec stigao do dvolitre :)201006211600223674.jpgAl nikako da je otvorim jer mi 0.5l traje vec sto godina.
Link to comment

probaj, prosto je. voce, zacini, evt smedji secer, sirce, serpica, tegla i sat vremena prijatnog rada u kujni. niska cena i mogucnost da sam odredjujes ukus. zajebi teglu.

Link to comment

Malo smara sto u vecini recepata ima bar po jedan egzotican sastojak.Bio je fenomenalan catni u Svetogorskoj ali mislim da taj restoran vise ne postojihttp://www.shop-in-beograd.com/%E2%80%9Ejoy-of-the-heart%E2%80%9C--vegetarijanska-gostionica-4841.aspxBlizu je ona Lila ali nisam siguran da imaju catni a ni ovo sto sam probao od klope me se nije previse dojmilo.

Link to comment

Renne, kad si vec tu, videla sam te grcke djakonije ali bih volela neko licno iskustvo. Narocito za testenine za supu sa ovcijim mlekom, i testenine sa kravljim mlekom, to mi je zazvucalo zanimljivo, ima uputstvo na pakovanju ali je to uvek skromno. Ima li jos nesto posto u mom Maxi-ju imaju samo te razne testenine, suve leblebije i tome slicno

Link to comment
U Maxiju su dobili ogromne količine grčkih proizvoda, nema čega nema
aj' malo konkretnije za nas koji moramo da palimo auto do prvog većeg maksija
Link to comment

Maslinke razne, kalamate, razni keksi slani i slatki, neka peciva sa maslinovim uljima, razne štanglice sa susamima i tako to, suvi paradajz, leblebije, rezanci... Suvi začini za fetu, za pečeni krompir...Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...