Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

pa šta se ond radi sa tom pločom ?tj. kapiram da ona ide u rernu pa da se na njoj peče pica, al' kol'ko sati takvoj jednoj ploči treba da se zagreje ?
iskreno, ne znam, al ne verujem da su sati u pitanju..ed..ako se stavi na najnizu poziciju i nalozi donji grejac na maximalno.. Edited by Takanohana
Link to comment

bio u shopu, doduse iz setnje sa kericem tako da nisam poneo novcarku i ovo pazario od ono para sto sam imao sa sobomphoto0172h.jpgmoram da zamerim sto u ovoj paprika pavlaci ima 1 ili max 2 paprike a ostalo gomila pavlake i sto je paprika prilicno slanajogurt mi se svidja, kiseliji i gusci nego sto sam navikao (ja sam trosio dukat light) ali nema neki tezak miris/ukus

Link to comment

ovaj delhaize preti da postane omiljena samiskau ovom koji posecujem se pojavila bolesna kolicina razne egzotike po skroz normalnim cenama pakovanje 3 male teglice od 3 vrste terina (patka, jarebica, zec) 270 dindzirazne kafe sa cudnih mesta, etiopija, ekvador bla bla 400-600 dinpatak mango chutney oko 350svasta ima.... ne verujem sta vidim u srbiji

Link to comment
pa šta se ond radi sa tom pločom ?tj. kapiram da ona ide u rernu pa da se na njoj peče pica, al' kol'ko sati takvoj jednoj ploči treba da se zagreje ?
koliko sam ja shvatio isto [mozda i brze] kao kada je peces u plehu. ploca se stavi u rernu i pustis da se ista zagreje kao kada pustis da ti se rerna zagreje. izvadis kamen [i dalje drzi toplotu] postavis testo na istu i tu pocinje proces pecenja iako je van rerne. ubacis nazad i sacekas malo. sto se tice onog recepta od darling, mislim da bi ovo, kamen olaksao MNOGO! testo za pizzu nije nikakva filozofija. sto se mene tice, samo ovi sastojci: brasno, voda, vrlo malo ulja, so, secer i kvasac. umesi se testo i odstoji u frizideru, sto vise to bolje.
Link to comment

Pazario sam pre mesec dana one indijske sosove u Cvetnom trgu; neki paradajzični i neki sa kari-kokosom. VIdi se da to nije neki kvalitet ali ja taj ukus indijske hrane baš volim, tako da je večera bila pun pogodak, čisto za promenu.Inače je žalosno koliko malo namirnica prosečan Srbin koristi za ishranu tokom jednog kalendarskog meseca. Nije to samo do niske kupovne moći.

Link to comment

zelim ovim putem preliminarno pohvaliti jagnjetinu u halal radnji. vrlo je mlada, tako reci embrion, i lepo se ponasa pod nozem. uskoro ce na gril tiganj, pa da vidimo.uzeo i Zornicev kajmak. solidan proizvod.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...