Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

a u vezi ove postirske tune, malocas otvorih konzervu one u IDEA pakovanjuna stranu ukus kome se nema sta prigovoriti, smehotres je sto se oni trude da ostave utisak na musteriju: kada otvoris poklopac konzerve, pred tobom se ukaze rozikasti, najlepsi komad tunjevine i cijeli svijet. medjutim kada viljuskom upres u konzervu misleci da ce ti trebati vestina da izvadis perfektni komad steka od tune, kad ono mucak - ta dekoracija je debljine 3-4mm dok se ispod nje nalaze daleko neugledniji komadi ili komadici (sto bi se onomad reklo - stuke). priznajem da me je to zasmejalo, a zapravo mi je najludje bilo kada sam shvatio da oni imaju totalno manuelnu proizvodnju - prvo neki mucenici pune konzervu dve trecine koje cime, a onda neki carevi na kraju barataju samo perfektnim slajsevima za ultimativni utisak na musteriju.drugim recima srpska hrvatska balkanska posla...za koji dan kada se oporavim od proteinskog soka, videcu da li se ista ova tuna u postira ambalazi razlikuje ili su isti radnici bili na traci taj dan....

Link to comment
sjenicka radnja u maksima gorkog povise raskrsnice sa juznim bulevarom
'Ladno prođem tuda skoro svaki dan, uvek je vidim, al' nikad da svratim... Metuo na to-do listu.
Link to comment
a u vezi ove postirske tune, malocas otvorih konzervu one u IDEA pakovanju
jel ta u idea pakovanju sigurno postirska?posto oridjidji sadrzi samo solidne komade tuna steaka/filea..ako jeste onda je do todorica :fantom:
Link to comment

mislis, lip? :Djeste, to je prava postirska tuna, dopisivala sam se s fabrikom prosle godine kad je bila nestasica, pa su me uputili na k volim najbolje, tako sam zapravo i saznala. a gazzo, ovo ti je najbolje da se trude da ostave utisak na musteriju: covece, jes video ti taj dizajn? :lolol:

Link to comment
moja logika je da su seljaci iz tutina tolko siromasni, da im je jeftinije da isteraju krave na ispasu, nego da kupuju kukuruz. dal gresim? (ja gucnula njihov jogurt, ne mogu da ga pijem, mnogo baca na krave, do daljnjeg se drzim aktivije i kampine.)
Не грешиш. Тако стоје ствари у брдско-планинским пределима где нема могућности за узгој кукуруза. А често се набавља неком робном трампом. Па ако подбаци род кромпира, онда не може да се набави кукуруз. Рођаци прошле године нису ни купили/трампили кукуруз.
Link to comment

da li je bilo ovo pitanje: gde ima da se kupi kamen za pizzu kod nas? mislim, moze tu svasta, na tom kamenu da se pece, ali je ekstra za pizzu. ako ima, da li je skupo?

Link to comment

pa šta se ond radi sa tom pločom ?tj. kapiram da ona ide u rernu pa da se na njoj peče pica, al' kol'ko sati takvoj jednoj ploči treba da se zagreje ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...