Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ima ogrozda u leto u vreme borovnica i ribizli na tezgama gde se to prodaje, izgleda da neko od te ekipe iz srbije uzgaja i ogrozd. mada nisam nesto primetio da se kupuje, tako da je moguce da nece zaziveti.
Na pijaci kod Cvetka u sezoni redovno ima ogrozda, ne na puno tezgi, ali ga ima. Iz iskustva znam da se fino čuva u zamrzivaču, naravno ako štogod ostane nepojedeno kao sveže. Na placu imam dva-tri žbuna, izuzetno zeznuto za branje zbog mnogo trnja, ali uz valjanu HTZ opremu vredi truda. Mislim da nije preteško naći sadnice, toga sada ima na dosta mesta.
Link to comment
Treba jesti i ljude. Al samo kad umru prirodnom smrću. Il u nekoj saobraćajki. Previše se baca na ovoliki broj življa na planeti.
+1
kažu i da je meso od bišona i ruske plave mačke carsko
+1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde može da u Beogradu da se nađe salo? Ako ima očiščeno od žila bolje, ako ne, bilo kakvo.Pre neki dan donela salčiće na posao (mami donela neka žena salo negde sa sela), nastao grabež, suze radosnice, rast popularnosti 700%. Žene znaju da ih prave, ali nisu, u poslednjih 10-15, neke i 20 godina, kažu nema po mesarama da se kupi.

Link to comment
nema po mesarama da se kupi
osim ako lepo uzmes pa pitas, onda ce ti apsolutno svaki mesar ili odmah izvaditi iz magacina ili ce ti reci "dodjite prekosutra, nabavicu vam".
Link to comment
Pre neki dan donela salčiće na posao (mami donela neka žena salo negde sa sela), nastao grabež, suze radosnice, rast popularnosti 700%. Žene znaju da ih prave, ali nisu, u poslednjih 10-15, neke i 20 godina, kažu nema po mesarama da se kupi.
ja računam da ću tako proći i u sloveniji sa salčićima :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...