Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jetrenu paštetu obožavam, mesni narezak nikakou rusku krompir, šargarepa, grašak, krastavčići i majonez + belo meso, eventualno praška šunka, seckanje na veličinu zrna graškareforma nije torta za novu godinu nego za rodjendan

Link to comment
grcki trzni centar preko puta arene
neko je nekad prichao (moguce gazza) da ima svashta neshto u tom grchkokiparskom. sad me nesto zivot nanosi redovnije kroz taj blok, sta tamo ima lepo? vidim da je pijaca raskoshna, za 1 ochekivani nivo blokovske pijace...
Link to comment

nema nista spekakularno, ima baja koji griluje ribu na cumuru i to je OK - mada je ukrao biznis nekom ludaku sa stare planine koji je prvi tamo otvorio "etno kupru" ali se danas preselio malo nize u centru i presaltovao na meso (imao je dobru nisku pljeskavicu - ovcetina plus govedo). ima dobar bio spajz uglavnom za razne budalastine koje nisu bio, i ima taj acim. mislim da bi uglavnom to bilo to...

Link to comment

ja jela tu tzv dalmatinsku pršutu sa zlatibora.elem, svi je kao hvale ali se meni ič nije dopala.preslana i nedovoljno softna.daleko je to od prave dalmatinske pršute i od prave pršute bilo koje.zapravo, nema prave dobre pršute više kod nas ni da se kupi. ja barem ne znam da ima.

Link to comment
Markodevo, pomagaj! nacuo sam da ima neka radnja na Cvetku koja valja pihtije. true or false, i jesu li cemu, ako znas?
true. to je mesara Nada na Cvetkovoj pijaci, i sasvim sam zadovoljan njihovim pihtijama.
Link to comment
ja jela tu tzv dalmatinsku pršutu sa zlatibora.elem, svi je kao hvale ali se meni ič nije dopala.preslana i nedovoljno softna.daleko je to od prave dalmatinske pršute i od prave pršute bilo koje.zapravo, nema prave dobre pršute više kod nas ni da se kupi. ja barem ne znam da ima.
na koju pršutu misliš?
Link to comment

pff, mora da vidi s nekim kasapinom, npr shickom sa dusanovacke pijace..tesko ce preko neta da nadje to sto trazi, cipele hodalice i od kasapnice do kasapnice..

Link to comment

ili sa Pokrajcem sa Cvetka, taj je 10 metara levo od mesare Nada :lolol:odlican je kasap, nisam kod njega pokusavao da kupim govedinu ali cenim da ga vredi pitati posto je izuzetno profesionalan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...