Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

gde ima da se kupe one pticice koje se napune vodom pa im se duva im u /kroz rep i proizvode vrlo lepe zvuke ^_^ ?jel prave to jos? hocu da kupim jednoj maloj devojcici :)
mi uzeli letos na divchibarama. ali to ti sada nishta ne pomaze. gledaj po pijaci ko prodaje neku grnchariju.
Link to comment

Gruyere verovatno nema ovde jelda? Dok je bilo Tita bilo je i (d) shita. A mogao sam se zakun'ti da sam video na ovom forumu nesto kao swiss duty free shop u BEgayu, mora da je bila to jedna od para-psiho-halucinacija...ementaleru, greha sudbo :)

Link to comment
Gde ima da se kupi ovčije kiselo mleko u Bgu? Kupovao sam jedno vreme u rodi, proizvodjač biser, al izgleda da vise ne nabavljaju ...
kad dodje vreme, imaces to u lancu Zlatiborac prodavnica, kao i u sandzaklijskoj meso-sir radnji u Maksima Gorkog.
Link to comment
a pa mora biti metalna, talijanska, ako hocesh ljucki. sve drugo je teshko zezanje. i ja se muchim da nadjem dovoljno gvozdenu mashinicu za oraje, pa nikako ^_^
na to sam i mislijio, vidzao sam neke motorne al nisam ove rucne™..
Link to comment
ne znam šta je fensi-šmensi, jedino što je valjano u tom smislu je ovako nešto:Masina-za-rezance-Berghoffer-Novo-Akcija-_slika_O_3802376.jpg
onaj talijan kod rudolfa ima neku malo manju al svejedno(cini mi se) dobru..tako nesto..
Link to comment

sad koleginica kaze, ko kupuje sa weba da se interesuje za dimenzije. da se prava, klasik mashina ne moz dobit za te novce. te da je ova neka od pola standardne velichine.

Link to comment
da me se pogresno ne razume al cena mi nesto ne obecava kvalitet, malo sam gledao po netu i tako nesto jeftino nisam nasao, zapravo ima jedan model koji jeftiniji. modeli koji lice na ovaj(isti su) su skuplji tako da ne znam sta da ocekujem posto roba ne moze da se vidi a garancije nema, hvala u svakom slucaju :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...