Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

pa takvu neku prevaru i stavljaju, cini mi se da neko iz zrenjanina pravi shatro chedar u listicima, to turaju preko burgerachedara to videlo nije ali eto, lepo se zove. doduse neke kafane imaju svoju nabavku iz inozemstva, sve se moze nabaviti ako se plati. zaplet, dijagonala itd, ciji je burger anyway miljama ispred bilo cega u blizini sto se isto zove

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde da pazarim pecenu ribu posle 16h, potez NBG-Zemun, tj. najbolje odgovara centar Zemuna ili Gornji grad-Prvomajska? Vidim da Tropik ima salter koji radi do 18h na zemunskoj pijaci, svraticu verovatno ali ne bi bilo lose znati jos koje mesto ako ga ima. Hejt za ribarnice jer rade do 16h radnim danima

Link to comment
a jel može Novi merkator? velika idea? Uvek imaju gotovu ribu
Nisu mi na ruti kad krenem kuci :D Sala, idem kuci pod punom opremom, tasna+laptop+idem GSP-om, zato i pitam za nesto blize kuci :)Da, Idea ima uvek, tamo idemo i na dorucko-rucak povremeno, meni super.
Link to comment

slane sardele? imas u Merkatoru u Beogradjanki u teglama, valjda je 300 grama 1000-1.500 dingeneralno ih ima po supermarketima, u dve velicine tegli, nesto ovakoanchovies.jpgi ovakoanchovy-fillets.jpgdobrih smrznutih sardela ima na Kalenicu u ribarnicama, ali cenim da trazis bas slane sardele, je li?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
slane sardele? imas u Merkatoru u Beogradjanki u teglama, valjda je 300 grama 1000-1.500 dingeneralno ih ima po supermarketima, u dve velicine tegli
da, ali ti su mi već fazonirani sa kaparom. ja bih samo obične, marinirane.
Link to comment
Inćuni nisu isto što i srdele...
eto ti sad. pa dobro, eto...treba guglati, uciti...teacheru, si siguran da si video sa kaprom? u ovim velikim teglama gotovo uvek sam nalazio bez kapra, video sam to u svom Maksiju pre tri dana, na primer. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
eto ti sad. pa dobro, eto...treba guglati, uciti...teacheru, si siguran da si video sa kaprom? u ovim velikim teglama gotovo uvek sam nalazio bez kapra, video sam to u svom Maksiju pre tri dana, na primer.
kapar ili neko slično sranje, uvijeno i spremljeno za posluživanje. a ja hoću da ih služim na tostu sa paradajzom, pa mi se ne uklapa u opis. da ne govorim o bezobraznoj ceni.
Link to comment

Bilo je u Veru da se kupi na meru inćuna u ulju i usoljenih srdela, mnogo povoljnije nego u teglicama i konzervama.Ali davno je to bilo, ne znam da li još uvek prodaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...