Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

a da samelješ zrna slačice u prah?jel to isto? :unsure:samo pazi to je ljuto kao sam djavo
nemam takav mlin. nikada ne uspes da sameljes kao industrijski. sa druge strane senf u prahu nije slacica u prahu, mada si mozda u pravu da moze da odradi posao. hvala renne.
Link to comment
Bila krupna pashka so na meru u Bioshpajzu (na Kalencu, narafski, a imas Bioshpajz i kod starog Merkatora: 011/2694-315)...
tog u starom znam, svraticu, hvala. mozda mu iskukam da nabavi odnekud!treba mi ta nerafinisana, shtrokava i necu da je jedem. toliko ^_^dexter1.jpg
Link to comment
da ispadne dzakche iz kamijona :thumbsup:
aha ...ima kod mene u komšiluku jedna strma ulica.srećom, tu blizu stanuje lik koji izgleda radi u komunalnom.videla sam ga par puta kako rasipa tu so iz džakčeta od cca 50 kilamogu da se raspitam :D
Link to comment

Skupstine stanara mogu da podignu besplatne dzakove industrijske soli za posipanje prilaza zgradama (radi na Vozdovcu, pretpostavljam da radi i u ostalim opstinama, samo se treba raspitati).

Link to comment

ma jeste vi sigurne da je isto to, mislim nerafinisana i industrijska so?industrijska je za posipanje po ledu, a prodaje se i u JKP Beograd Put, dzakovi od 25 i 50kg. samo je bila neka zajebancija da nije moglo da im se plati kesom, nego si morao prvo da uplatis kintu, pa da dodjes da preuzmes, pa kad dodjes nestalo bas malopre, dodji sutra (i ponesi vinjak, da ne nestane opet)...

Link to comment
Pa gde ga onda nabavljuju onoliki silni restorani? Posto mislim da je u svakom drugom restoranu hit jelo ove godine burger pretopljen cedar sirom.
Sta zna dete sta je cheddar :s_d:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...