Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kondenzovano mleko anyone?ranije sam kupovala u veru na nbgu al tamo više nema..
U Bloku 70, u kineskom marketu tamo negde na spratu, (kao) Nestle Carnation. Ja kupila ali nisam jos uvek probala.
Link to comment
wtf, ako firma koja tako kvalitetnu robu proizvodi ne mož' da opstane pa šta onda može ovde :cry:
pa medoprodukt je opstajao i opstao bi još da ga se nisu dočepali braća Đorđević. to su isti oni što su saranili podrum Palić, Wow vinariju, next, Voda Vodu, pelinkovac.. itd.
Link to comment
pa medoprodukt je opstajao i opstao bi još da ga se nisu dočepali braća Đorđević. to su isti oni što su saranili podrum Palić, Wow vinariju, next, Voda Vodu, pelinkovac.. itd.
to su ona 2 bolida sto su mislila da spiskaju evropski kredit na fiktivni kikiriki i da ih posle niko ne pita di su nashi novci? :isuse:
Link to comment
to su ona 2 bolida sto su mislila da spiskaju evropski kredit na fiktivni kikiriki i da ih posle niko ne pita di su nashi novci? :isuse:
malo je reći bolidi, dok još nisu uništili subotičanku radnike su plaćali nekakvim bonovima za rodić market koje su morali potrošiti do zadnjeg dinara, nije bilo kusura u dinarima. naravno ako račun pređekoličinu raspoloživih bonova treba da doplatiš u lovi koju nemaš. jer si platu dobio u bonovima. pa su onda kao zadnji prosjaci navatavali ljude koji ulaze u rodić da im plate račun u bonovima u zamenu za dinare. cirkus.
Link to comment

ne sumnjam da su imali dobre ideje.nego deco, treba mi nerafinisana morska sol, u vecim pakovanjima (reda kilo i vece, mislim, da nisu one neke male kutijice). web sam vec obishla, sad se pitam u zivotu ^_^

Link to comment

nema te soli kod nas.kod nas nema čak ni paške krupne soli (pakovanja uglavnom od po 5 kg).ja je donosim izbosne, za sebe i za još poneke, kontamo da je ta kao ipak malo zdravija od one sitne ... mada nema neke logike, al ajd' kad ne može bolje ...ed.a da, glede sušenog voća.upropastile su nas te sprave za zamrzavanje, te smo zaboravili najbolju metodu za čuvanje voća - sušenje.mi letos imali dosta šljiva i padne meni na pamet (nažalost, već kad su bile pri kraju) da ih lepo osušim na suncu (bili oni vreli dani).tri dana na suncu na južnoj strani - sušene šljive kakve nigde ne mogu da se nađu - fenomenalne. samo se operu, izvadi se koštica i suše se polovine (unutrašnja strana na sunce) i gotovo.verovatno bi tako moglo i svo ostalo voće.

Edited by duda
Link to comment

@t_bugimali to nekad oni na kalenicu sto su prodavali crnogorsko maslinovo ulje, daj nek ti neko pogleda ko se razume u kalenic (1 gazza npr) da se ne forsira reka bez potrebe.

Link to comment
nema te soli kod nas.kod nas nema čak ni paške krupne soli (pakovanja uglavnom od po 5 kg).ja je donosim izbosne, za sebe i za još poneke, kontamo da je ta kao ipak malo zdravija od one sitne ... mada nema neke logike, al ajd' kad ne može bolje ...
poslala sam sad emajl nekom iz 'kristal so' iz batajnichkog druma, svashta neshto ima kod njih, iz mrtvog mora, pa cu da idem da vidim. mada bih tu pashku volela vishe, al ajde.
@t_bugimali to nekad oni na kalenicu sto su prodavali crnogorsko maslinovo ulje, daj nek ti neko pogleda ko se razume u kalenic (1 gazza npr) da se ne forsira reka bez potrebe.
onda da se cheka 1 gazza -_-
Link to comment

+1zavisi zasta ti treba ta nerafinisana so, ako je ona sto je bas prljava - nije snezno bela kao normalna so - bilo je toga u dzakovima od po 5 kg na nekim cudnim mestima, ja sam poslednji put kupovao na banjici u biospajzu na pijaci. koristio sam je za pecenje ribe u soli ali nemam ideju da li se to jede.nego jel neko video negde senf u prahu u skorije vreme? hocu da probam da napravim onaj italijanski sos za sir od dunja i senfa, nesto kao obogaceni, malo redji kitnikez.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...