Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Još, francuskog senfa, ovog puta u Interex-u. Levi je 112, desni 82 dinara. Možda je renne već probao?
probao oba, odlični su, naročito ovaj od cele slačice, preporuka
Link to comment

Deleze ajvar, ljuti, proizvodi Bonum Makedonija, izuva koliko je dobar,i koliko je ljut, da ne kažem fenomenalan, danas i sutra samo 134 kinte, vikend akcija, velika tegla. Obavezno kupite i probajte dok ima.Plus Premia ljutenica, mala tegla 156 dinara, vrh

Link to comment

jeste, savrsen je, ulepsao mi radni vikend i nestajanje praznog bureka u cumicu.kaze teta u ovom malom maksiju da ce i sledeceg vikenda biti ta akcija, da ima dovoljno ajvara. ima i beli next od pomorandze 119 kinti dva od litar. kupila i to, stipsa, ako ne valja, pice gosti.evo sabih skoro pola tegle uz jos nesto super sto do sad nisam videla, srpski cokot beli, onako ko somun izuvijan leba, pise proizvodjac pekara vegan, bul kralja aleksandra 488a.

Link to comment

Ja danas gledao taj i nigde cene...Verovatno su ga naplacivali normalno, skuplje od akcije, a mene mrzelo da idem na kasu da mi kaze koja je cena.Znaci ima dve vrste jel pise na tegli ljuti i blagi?

Link to comment

Dobar je ljuti ajvar koji je renne preporučio. Blagi sam takođe pazario ali ga nisam otvorio; čekam da stigne domaaaaći kontigent a ovo neka se čvari u dnu ispodsudopere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...