Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ne znam di ima, al čisto da prijavim da sam se u par skorih navrata davio njima tj. salčićima i to je lepo.i čuo sam vic danas.khm.zašto muškarci nemaju celulit?

pa zato što je to ružno

Link to comment
jel video neko negde po pijacama salo?jedu mi se salcici, ocu da umrem, a nemam dilera.
koliko ti treba?imam ja neku zalihu u frizu (još od lane), donela kada je bio svinjokolj, neka rodica trebalo da dođe da mi napravi salčiće a nije se pojavila a ja ne umem :blush:ne razumem se u salo, pretpostavljam da je upotrebljivo i ako je toliko stajalo zamrznuto ???
Link to comment

pa to, narucis, sem ako ne kriziras pa ti treba odma. treba da moze u svakoj pristojnijoj mesari.a i mozes da se prosetas do kursuline, ona pekara odmah posle bravarske radnje za kovano gvozdje kad od raskrsnice sa njegosevom krenes ka parkicu kod kalenica. ne znam da li su poceli da prave salcice, obicno tokom jesenje i zimske sezone i ne retko se desava da se prodaju odmah kako ih iznesu iz rerne

Link to comment
Otprilike znam kako treba da izgleda ceo postupak, Aram je pomenuo neke cake na nau iting a čini mi se da posebnu pažnju treba obratiti na vrstu brašna, od domaćih najbolje je kikindsko.
Elem, gde po Beogradu sada ima kikindskog brašna? Delhaize ih ne ferma 2%, a treba napraviti valjane domaće rezance.
Link to comment
pa znam bre al sir poshtom :unsure:dobro, budjav sir bi i mogao ^_^
Ostadoh duzan za izvestaj ovde.Narucio za vikend, javili da salju post expressom u sredu i da ocekujem da stigne u cetvrtak oko podneva i tako je i bilo.Za sada uzeo za probu Dunavac koji je bas kakav kazu da jeste, meni na prvi zalogaj vuce na mesavinu kackavalja i domaceg sira. Nemam pojima jos kakav je kada se zagreje ali misim da bi komotno mogao i ovako celog da ga pojedem. A ovaj mali aristeus od kozijeg mleka koj nisam probao, cuvam ga za malo kasnije :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...