Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ovaj, znam coveka, potpuno je predan sirevima koje pravi. Odselio se u divljinuprirodu za zenom i sitnim detetom i posvetio se pravljenju sireva :lala:Ne znam da li je ovo odavno, ali naletela sam u Maxi-ju na Delhaize policu sa zacinima (proizvodjac je iz Belgije cini mi se). Ima svacega i prakticna su pakovanja. Ima "Komplet za kampovanje", sarolik izbor zacina u jednom pakovanju. Takodje, ima i mesavina zacina za razne vrste namirnica i jela

Link to comment
pa naruci, dostavljaju post expressom. doduse ne znam koliko moze da kosta posiljka iz Monostora ali cenim da nije puno.
Probo od njega Aristaeus, odlican je. Probo zato sto sam ga fotkao za neke "Jatak" prodavce (kontakt na PM, kome treba) koji btw. imaju i opasne domace (zaista domace) kulene i ratjiju:tumblr_mc5uphJt0O1rjssdoo1_1280.jpgtumblr_mc5upzLZ0p1rjssdoo1_1280.jpgtumblr_mc5uqctY751rjssdoo1_1280.jpgedit: nemam kontakt od siradzije, ali imam ime i lokaciju: :isuse: pronasao na slici:kontakt.jpgtumblr_mc5v2c5Xkb1rjssdoo1_500.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
Pre 10 dana su to ubacili u ponuduПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
pa sto ne reche pre 10 dana. ili jutros :lolol:
Jok more, ovo je Jatak. Teska ilegala, donose na ruke.
to ce nam bit odlichno, kad udjemo u uniju ^_^
Link to comment

pa dobro, rekoh da taj halumi iz monostora ima odlican ukus, ali je sklon topljenju ako se ne iscedi dobro. to je ono sto ga razlikuje o odnosu na halumi iz grcke radnje koji izvadis iz vakuuma i bacas na tiganj, grill ili sta god. meni se monostorski ako ga ne ostavim neko vreme u cediljki rastopi u tiganju ali je svejedno divan ukus i nista mi ne smeta to sto je oblika palacinke, cak sta vise super mi je kada uhvati koricu odozdo po celoj povrsini tako

Link to comment

Nesto mnogo dobro se pojavilo u Maksiju: Delezova robna marka Premia je lansirala liniju zacina. U pitanju su kutijice koje sadrzavaju, u zavisnosti od mase zacina, oko 5-10 grama i kostaju od 50 - 100 dinara (mada najveci deo kosta izmedju 50 i 70 dinara). Po secanju, imaju sledece: mleveni korijander, cubar, cajun mesavinu zacina, cayenne biber, kinesku mesavinu pet zacina, nanu, karanfilic, piripiri i jos kojesta nesto. Otvorio sam cajun mesavinu, vrlo je solidna, dobra aroma.Imaju i ponudu u teglicama, one su oko 100 dinara (kari je na primer 100 dinara).Simpaticna fora je kamperski komplet: pljosnata kao tegla sa (valjda) 6 odeljaka u kojima su so, biber, zacini za ribu, meso i pile...potpuno racionalno ustrojen komplet za u ranac, i to platis 300 dinara i ne mislis o tome da li si spakovao zacine.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Gde se tacno nalazi ona cuvena kineska prodavnica u bloku 70? U prizemlju sa spoljne strane ka Jurija Gagarina?Nakupovao sam kojesta i sad ne mogu da identifikujem pola stvari :)

Link to comment
Gde se tacno nalazi ona cuvena kineska prodavnica u bloku 70? U prizemlju sa spoljne strane ka Jurija Gagarina?Nakupovao sam kojesta i sad ne mogu da identifikujem pola stvari :)
U novoj zgradi na 2. spratu je baš prodavnica - prodavnica.
Link to comment

Nisam uspeo da je nadjem :(Valjda cu biti bolje srece sledeci put.I ta prodavnica u prizemlju ima zanimljiv izbor ali sam pretpostavio da nije to ta o kojoj se ovde pricalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...