Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

DSC03511.jpg:Hail: :Hail: :Hail:soja sos svetli i tamni, pirinčano sirće, vino za kuvanje, susamovo ulje, ostriga sos, nudle od soje, alge za suši, lepljivi pirinač, gomila nekih šarenih slatkiša i zeleni čaj za 1500 dindži... džabe, biju ko neće - novi ENYUB u Bloku 70, drugi sprat.večeras suši, sjutra piletina u ostriga sosu. zurka.gif
jer lokal 119?
Link to comment

ne znam broj, popneš se na prvi sprat centralnim stepenicama i tu imaš odmah prolaz do nekih sporednih stepenica kojima se onda penješ na II sprat. na drugom pratu odmah levo.

Link to comment
Poshto?
pre dva meseca je pre dva meseca. javi posto je juce. hint: duplo manje, pa jos malo manje.EDIT: isprzena keciga kosta manje od 1300 dinara. tacnije 1000 dinara. na kalenic pijaci. juce.
kalenic pijaca, nova ganci ribarnica koja gleda na njegosevu ulicu, lokal pored mesare "lence". znaci nije unutar pijace.imaju puno spremljene ribe, deluju dubiozno gastronomski dometi, nisam tamo kupovao i ne privlaci me.ta koju sam video pre neki dan za tu cenu (isprzena 1000 din) je bila bas sitna, mada mislim da to nije problem kod kecige, posto kosti nema.
800-850 kinti sveza, 900-950 przena, zavisno od velicine.Ribarnica "Zlatko", levo od "Lenceta", pazario svezu juce, 3 komada u (skoro) dve kile.
Link to comment
moram priznati da nisam nikad pravio kinesku klopu, pa ću eksperimentisati sa receptima sa neta...mislio sam ovako da pravimhttp://asiansupper.c.../sesame-chickena suši ću po receptu lepog Brke, samo ću umesto vasabija koristiti delez senf
ako eksperimentises sa piletinom u kineskim jelima, preporucujem ti da probas napraviti gong bao chicken. ne bi trebalo da je mnogo komplikovanjije od sesame chicken. taj sesame chicken nesto i nisam video da jedu kinezi, dok je gong bao jedno od najpopularnijih pan-kineskih jela.ja mnogo volem, zato i preporucujem
Link to comment

Beogradjani, treba mi jedna stvar...ona dupla resetka na preklop, za rostilj, u koju moze da se lepo popakuje riba.Znate na sta mislim. Gde to ima?Ako ne znate, recite mi barem kako se zove.

Link to comment

Zelim da pozdravim Olju i sve u studiju i nemam pitanje nego komentar....u Maksiju (kod merenja povrca, tamo gde kupujete djumbir, persun itd) ima da se kupi novi i dobar proizvod, mesnate i lepe sveze chili paprike, 6-7 komada u plasticnoj kesici, proizvodnja nekog naseg seljaka, kosta oko 100 dinara. do sada sam pojeo dve papricice, i, sto bi reko jedan matori sa pijace u Jagodini, "ljute su. voze voz do Lapova".

Link to comment
Beogradjani, treba mi jedna stvar...ona dupla resetka na preklop, za rostilj, u koju moze da se lepo popakuje riba.Znate na sta mislim. Gde to ima?Ako ne znate, recite mi barem kako se zove.
Video sam u merkuru takvu rešetku u obliku srednjeg šarana čak e sad nisam siguran da li su sve bile od onog proizvođača "fensi gasnih roštilja" jer ako jesi onda cena malo ujeda...Sent from wc šolja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...