Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

~iljadutrista
bokte :blink:mi u greciji na pijaci kupujemo zubatca koji je netom stigao iz morskih dubina za 15 e, a kečiga kod nas 1300 :isuse: Edited by duda
Link to comment

a, tek sad sam mu video drugi post, ima covek pik na kecige!poslednji put sam jeo pecene kecige u Starom Slankamenu dok je tamo jos uvek bilo Hrvata...dakle poodavno

Link to comment

poslednji put kada sam kupovao u somboru pre 2. meseca, i to preko prijatelja, keciga je kostala 1300.; razlog - nema je.edit: ako se pod zajebava vas, cilja na kosta vise, onda da, zajebavam.

Edited by boshoku
Link to comment

pre dva meseca je pre dva meseca. javi posto je juce. hint: duplo manje, pa jos malo manje.EDIT: isprzena keciga kosta manje od 1300 dinara. tacnije 1000 dinara. na kalenic pijaci. juce.

Edited by gazza1
Link to comment

btw, ako ćemo baš da kečigometrišemo, danasnja cena kod duška u pančevu (najbolja alaska ribarnica na pijaci) je 600 din za sitne, 1000 din za krupne (700-800 grama)... u zemunu krupne kečige za plebs retko ima (sem ako neko baš ne podigne veliko jato), sitne ima i ume da bude 100 din više udarnim danima.ako ne veruješ, proveri: 064 139 48 38

Edited by gazza1
Link to comment

lazes je bilo prejako, moja nesmotrenost.kecigu je odista tesko naci, a za cenu koju ti spominjes, dapace necuveno.. dopustam da gresim i vec sam se izvinio. posalji fotorafiju i adresu (njegoseva?) - tu smo, kalenic placa.

Link to comment

kalenic pijaca, nova ganci ribarnica koja gleda na njegosevu ulicu, lokal pored mesare "lence". znaci nije unutar pijace.imaju puno spremljene ribe, deluju dubiozno gastronomski dometi, nisam tamo kupovao i ne privlaci me.ta koju sam video pre neki dan za tu cenu (isprzena 1000 din) je bila bas sitna, mada mislim da to nije problem kod kecige, posto kosti nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...