Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Živ bio, nije mi do sada palo na pamet da ga kupujem online, ima ovde par dobro opremljenih viskijarnica pa mislio tamo da idem, nemaju ga uvek.

Link to comment
po tim spirituosen-shopovima ti dodje skuplje uvek. i ne samo to, sve sto kupujem prvo proverim ima li online, ustede su znacajne.
premudro! i ja to iglavnom pazarim online. uvek s nadje nesto povoljnije ako znas tacno sta trazis...
Link to comment
danas u maksiju na cvetiću pazarila taj već čuveni (na ppp :P) delhaize senf.teglica 370 g, 53 din :o .oštar, ljut, ma vrh :Hail:
Senf je prva liga, prave ga dokazani majstori, mislim da sam pre koju godinu već kukumavčio kako više nema "Borniera" u beogradskim radnjama. Imajući na umu da "Centroproizvodova" kantica od 2,5 kg košta preko 200 kinti, ovo doista ne treba propustiti.
Link to comment
Senf je prva liga, prave ga dokazani majstori, mislim da sam pre koju godinu već kukumavčio kako više nema "Borniera" u beogradskim radnjama. Imajući na umu da "Centroproizvodova" kantica od 2,5 kg košta preko 200 kinti, ovo doista ne treba propustiti.
Ja se zajebao sa neki dan sa virslama pa domacinski odalamio senfa i hteo da riknem....Ljuuuuut... tegla ce da potraje...
Link to comment

e jebatga...kupio u svom maksiju podkućom malu teglicu tog Delhaize senfa i sav srećan obario paklo famis hrenovki, navalio, kad ono....ni ljuto, ni posebno. reko, ja sam prso skroz, uzmem teglicu, čitam, a tamo doslovno piše ovako:za Delhaize Srbije doooproizvodi:PFI dooAutoput za Novi Sad 100b11080 Beograd - Zemun, Republika Srbijae, jbg. izgleda su počeli da ga ne uvoze više iz senfove postojbine, tako da kupujte prave teglice dok ima. ovaj što sam ja uzeo je isti ko i C senf, onaj svetliji.

Edited by banatjanin
Link to comment
e jebatga...kupio u svom maksiju podkućom malu teglicu tog Delhaize senfa i sav srećan obario paklo famis hrenovki, navalio, kad ono....ni ljuto, ni posebno. reko, ja sam prso skroz, uzmem teglicu, čitam, a tamo doslovno piše ovako:za Delhaize Srbije doooproizvodi:PFI dooAutoput za Novi Sad 100b11080 Beograd - Zemun, Republika Srbijae, jbg. izgleda su počeli da ga ne uvoze više iz senfove postojbine, tako da kupujte prave teglice dok ima. ovaj što sam ja uzeo je isti ko i C senf, onaj svetliji.
Hebo ih Polimark, 'oću reći PFIiii... Sad sam proverio мој štek, Bornier se garant pakuje u one teglice od 370 grama. Bilo mi je malo neobično da prošle nedelje u Veru nije bilo ni jednog velikog pakovanja senfa u kantama od 2 i 2,5 kg, obično bude i C i Pro Gusto (tj. Polimark).
Link to comment
Hebo ih Polimark, 'oću reći PFIiii... Sad sam proverio мој štek, Bornier se garant pakuje u one teglice od 370 grama.
juče kupio i tu staklenu teglu, to je to.u njoj je Bornier, a u malom pakovanju domaći senf. nebo i zemlja. dakle, ne kupovati malu plastiku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...