Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ne znam sta je to elitni supermarket, ali da je to najbolja radnja u beogradu, jeste.a i jeftinije je od svakog maksija.
Jeste dobro snabdevena ali ova cena avokada koju sam naveo mi je nekako indikativna. Oni sami sebe zovu luksuznim supermarketom.
bio da proverim kakav im je asortiman spirituoza, nista novo na trzistu, doduse ima sve na jednom mestu...
Da, to je poenta. Da odeš tamo i da znaš da ćeš naći neki artikal koji se ne kupuje svaki dan. Doduše nemaju kuskus a baš sam to jurio jer sam spremio straobalan gulaš dan ranije.
Link to comment
neko da im javi da bi srbi voleli da probaju jos neki burbon sem cetrruze i dzimbima <_<
o, gospode, da.Ja mislim da volim burbon, a realno sam pio samo džimbima i 4roses. Ko zna kako bih reagovao kada bih probao nešto što stvarno valja.
Link to comment
neko da im javi da bi srbi voleli da probaju jos neki burbon sem cetrruze i dzimbima <_<
o, gospode, da.Ja mislim da volim burbon, a realno sam pio samo džimbima i 4roses. Ko zna kako bih reagovao kada bih probao nešto što stvarno valja.
ima ovo u nekim podrumima pica, opasan je.woodford-reserve-bourbon.jpg
Link to comment

woodford reserve overen davno i vise puta :) ja sam ga uzimao u rodicu sa 10% popusta . inace on mu dodje kao neki premijum burbon samim tim i cena je aprihvatljiva za svakodnevno uzivanje, ja sam kukao za nekim drugim standardima.

Edited by Takanohana
Link to comment
ima ovo u nekim podrumima pica, opasan je.

woodford-reserve-bourbon.jpg

Eno ga kod beograđanke u nekom fensi pakovanju, pored FR Single Barrel
Link to comment
Auchentoshan. Three wood.
fuck yeah! ortak koji je iz tog mesta (aucentoshan) izvadio iz kredenca bas ovo jedne raskalasne noci pre gooooooodina kad zavrsismo kod njega na gajbi. iznese bas ovaj (ima tih auchentoshan vise u ponudi al ovaj mi je daleko najmiliji), probah i zaljubih se. od tad je to u mene kuci house brew. kad se porede cene s raznim vrhstra-dojaja-singlic skotima ovaj je najbolji (malt cene nisu sala). jebe kevu! jos sam iz nehata ispo faca kad narucih to u nekoj situaciji medj raznima sto vole piti i znaju sta piti. hocu reci - superbe find na svim nivoima. cestitke! meni je trebalo deset godina uk bivstvovanja i niz bliskih servernjackih prijateljsatva da otkrijem ovaj dragulj.edit - jebo sebe nepismenog... Edited by adam
Link to comment

Ja sam ga otkrio potpuno slučajno. Donela mi žena flašu jedno veče :D Potpuno fenomenalan single malt. Dokrajči smo ga Grunf i ja onomad, onako majstorski, uz sklapanje nekog predratnog plakara od lijepa drveta i cigar duvana. Prilično je skup, al čim prije moram da obnovim zalihe. Još samo da ga nađem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...