Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Slovenački "Merkator" otvorio je danas u Beogradu luksuzni supermarket, koji u ponudi ima 12.000 artikala ekskluzivnih linija poznatih svetskih i domaćih brendova.U novom supermarketu koji se prostire na oko 2.500 kvadratnih metara u zgradi "Beograđanke", potrošači mogu da kupe razne artikle - od egzotičnog voća, povrća i svežih salata do proizvoda sa odeljenja prirodne kozmetike.Specifičnost ponude čini više od 220 organskih artikala, među kojima su i najnoviji vegetarijanski hlađeni proizvodi, 160 artikala sa oznakom dijetetski proizvod, 90 bezglutenskih kao i 220 makrobiotičkih proizvoda.Raj za gurmane predstavlja ponuda odeljenja delikates proizvoda i veliki izbor austrijskih, italijanskih, holandskih i praških sireva, a u odeljenju Vinoteke nalazi se više od 500 etiketa najkvalitetnijih vina najpoznatijih vinskih regija, saopštila je kompanija.Veliki izbor najfinijih ručno pravljenih čokolada, belgijskih pralina, baš kao i torte i kolači koji su eksluziva najpoznatijih svetskih poslastičarnica, obradovaće sve sladokusce, navedeno je u saopštenju.Kao posebna usluga kupcima je omogućeno i naručivanje potrebnih namirnica telefonskim putem ili elektronskom poštom, kao i dostava na kućnu adresu i besplatan prvi sat parkiranja za svaku kupovinu višu od 5.000 dinara.Radno vreme Merkator Premium Supermarketa je od 7 do 23 sata svakog dana, uključujući i nedelju.
Link to comment
ja cu ici popodne, cisto da bacim oko
na promoterijerke ;) salu na stranu, interesuju me cene luksuznih (sa i bez navodnika) proizvoda u srbiji.dakle, napisi(te), pa cemo da uporedimo sa zapadnoevropskim i vidimo da li je ovo izuzetak ili je opet sve skuplje nego u nemackoj npr.
Link to comment
Raj za gurmane predstavlja ponuda odeljenja delikates proizvoda i veliki izbor austrijskih, italijanskih, holandskih i praških sireva,
Kačkavalj sa okusom "Staropramena" :) Perfektna kucaća greška. Edited by ajgor
Link to comment

Merkator u palati Beograd:Imaju sekciju sa zdravom hranom koja dosta podseća na radnje zdrave hrane. Širok asortiman vina ali se ne bih izjašnjavao o kvalitetu ponude. Deluje mi da je izbor kačkavanja i buđavih sireva bolji nego u bilo kom supermarketu u BG. Passion fruit je u ponudi. Širok izbor raznih preskupih utegličenih soseva. Elem, radnja je elitna utoliko što imaju fensi šmensi rasečenu lubenaju. Avokado košta 699 din kilo.

Edited by pacey defender
Link to comment

ne znam sta je to elitni supermarket, ali da je to najbolja radnja u beogradu, jeste.a i jeftinije je od svakog maksija.

Edited by cmrlj
Link to comment

primetio sam dupliciranje odeljaka sa robom, sto mi govori da nisu zavrsili sa pocetnim stokovanjem robe a stalaze ne smeju da budu prazne. bice tamo jos stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...