Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

de ima da se pazari, i koliko košta... ako neko zna, ona presa za pravljenje testenine? nosim se mišlju da pazarim jednu pa da pravim svoju kada budem živeo u nečemu većem od ćumeza. ili možda da poklonim roditeljima, pa da oni prave :wicked:

Link to comment
nosim se mišlju da pazarim jednu pa da pravim svoju kada budem živeo u nečemu većem od ćumeza. ili možda da poklonim roditeljima, pa da oni prave :wicked:
nemoj. tako ja poklonila jednoj drugarici misleci da ce da pravi i da me zove. nikad nije. pet godina kasnije padne meni na pamet da bi mozda mogla jednom da napravim pastu sama. pa je zovnem i pitam je l joj ziva masina, oli ce mi je dati nekad ako mi ikada bude trebala. jedva je docekala. masina se pojavila dva dana kasnije na mojim vratima, preko kurira koji je slucajno dolazio kod mene i kome je bio problem da nosi, ali mu je ona svejedno uvalila, jer je po svaku cenu zelela da se resi tog sokocala. bilo to pre pet,sest meseci. ni ja ga nisam koristila, evo ga u kutiji, nikad koriscen.
Link to comment
a da iskoristis ti te visoke cene i razmazenu kalenicku klijentelu plus ownership nad trazenim resursima, da se snabdevas paprikama sa palilulske pijace i otvoris svoju tezgu na kalenicu gde prodajes preskupe pecene paprike. cenim da toga tamo jos nema, a potraznja bi bila ludilo.
e, taj su resor zauzele one zle babetine iz sredisnjeg dela, sad jos malo pa ce da krenu sa raznim pindzur ajvara belolucena paprika na kilo varijantama. tja, kasnim.
dodji gazzmene na bajlonka, tamo otvorise onaj dobar lebac s kalenica, a i lazin sir nije za baciti (u njega)
a dobar je bajlonko, volim i tamo da presecem ponekad kalenicku rutinu, sto zbog skocica sto zbog one babe sto prodaje odlicne smokve iz ritopeka, one duguljaste sto kostaju 10E u italiji. plus ona old school pekara u produzetku skadarske ciji lebac ooopako rula.nego mnogo sam ponosan sto sam zaebo miskovica, njegove glupe radnice pogresno markirale onaj makedoniko pekorino pa ga platih 940din/kg umesto 1000 din/kg. zelim da verujem da ce je ovih 60 din pocetak kraja lihvarske imperije!
Link to comment
nego mnogo sam ponosan sto sam zaebo miskovica, njegove glupe radnice pogresno markirale onaj makedoniko pekorino pa ga platih 940din/kg umesto 1000 din/kg. zelim da verujem da ce je ovih 60 din pocetak kraja lihvarske imperije!
E to mi nikad nije bilo jasno, samo za taj jebeni pekorino moram da čekam da ga nađu u šifrarniku pa da mere. Je l toliki problem da se nalepe cene i barkodovi na te komade?
Link to comment
kakav fles, upravo jedem taj pekorino.
Meni to ne može da bude fleš, pošto ga hasam otprilike svaki dan, a po zakonu velikih brojeva bi u nekom trenutku to moralo da se poklopi sa slučajnim postom na PPP.
Link to comment
e al ako kupis u rodicu nisi zajebala miskovica. nikad ti nece biti tako sladak tvoj rodic nego moj -60din pekorino.
covece, pa taj sigurno kosta 400 dinara, zna se koja je strana uvek jebena. osim toga, maksi je prodat, nikako miskovica nisi mogo da zajebes. a one babe nemaju usluzno pecenje paprika, one imaju salate i tako to, ne tako, da ti dodju na tezgu, kupe sveze i dok se prosetaju ti ih ispeces. @assuck ne dam, mozda cu nekad da pravim :D ali evo ti vezbaj da pravis nudle, to je jos impresivnije.http://www.youtube.com/watch?v=wZ26q_LOwUY
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...