Jump to content

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Bilo, više puta. Dobro je ako su još u životu, mislio sam da su bankrotirali.

 

Imam njihov liveni gril tiganj, sunce me ogrejalo kada sam ga metio na plinsku ringlu. Sada samo na njemu pečem ćevape. Zadimim ceo stan ali nema veze.

 

Link to comment

da, jesam, ono sto sam trazila imali su.

rekla mi zena s telefona za narudzbe da uvoze i da se uvek iznenade kad se brzo proda :D

Onda ja nisam imao sreće, a ni živaca...

A šta to uvoze i odakle?

Link to comment

Ja sam bio ubeđen da su tiganji, ploče i sačevi prozvod livnice u Guči.

Ne sećam kako sam došao do tog zaključka.

Zato sam i spomenuo bankrotiranje, pošto je livnica otišla dođavola, mislio sam da je to možda roba sa zaliha.

Link to comment

Ja sam bio ubeđen da su tiganji, ploče i sačevi prozvod livnice u Guči.

Ne sećam kako sam došao do tog zaključka.

Zato sam i spomenuo bankrotiranje, pošto je livnica otišla dođavola, mislio sam da je to možda roba sa zaliha.

Ja sam ovde naisao na mali tucani, i pitam prodavca u radnji, ona radnja sto ima od turskih grejalica do rutera :

Jeste u kontaktu sa njima?

A on ce meni: Mozda samo preko zatvorskih cuvara...

Link to comment

Da, svuda. Ako trazis nesto posebno, imas dobre sanse da nadjes tamo. Aldi, Netto ili recimo Lidl uglavnom nemaju poznatije marke, nego neke svoje ili generalno jeftinije.

Link to comment

Od velikih lanaca Rewe, Edeka, Tegut. Moguce da ima jos nekih kojih nema kod mene toliko. U Tegutu imas najbolje sanse da nadjes nesto egzoticno (npr. videh skoro da imaju i balkansku policu :D), ali je i najskuplji. Al dobro, ne kupujes 100 komada.

 

A da: dobra ideja je i neka manja azijska, arapska itsl. radnja. Toga sigurno ima u Dizeldorfu.

Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...