Jump to content

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ima, u Super Veru na Novom Beogradu, mislim da stoje u onom delu gde je Jumbo, prekoputa police sa svećicama i kapicama za dečije rođendane

 

i odlično izgledaju, mislim da ima standardni oblik i ona šampanjska flauta

Link to comment

Jel ima negde Remia proizvoda u BG-u? Jednom sam nasao neki cili sos a cini mi se da je bilo jos ponesto u srusenom Toplica trejdu na Savi. Imao je deklaraciju da ga je uvezla neka firma iz Zemuna pa pretpostavljam da ih ima i u regularnim prodavnicama.

 

Maxi, Idea i Univer nemaju ako je verovati sajtovima.

 

Pre svega me interesuje majonez. Secam se da sam se pre sto godina razglavio od nekog njihovog majoneza i od tad ne probah slican  :cry:  (mozda je eventualno bila remulada)

 

Sad sam od komsije kupio neki svapski u nadi da ce liciti na taj i grdno se razocarao.

Link to comment

Ne kapiram zasto.

 

Neka kolicina je regularno uvezena jer je ovo Toplicino imalo deklaraciju. Skocicu ovih dana do njihove radnje na Karaburmi ako to jos postoji pa mi se mozda posreci.

 

Edit: Mozda kod svercera po pijacama

Edited by katamaran
Link to comment

pljoskve?

 

jeo neke izuzetne pre jedno 3-4 nedelje kupljene u maxiju gde se nikada vise nisu pojavile

 

bolju breskvu pa makar i spljostenu ne pojedoh od prosle godine kad sam jeo isto to

 

ove domace ne valjaju nista mislim breskve an zeneral

Link to comment

Hvala puno na ponudi al ne bih da te cimam :)

 

Sad ce komsa da uzme biciklu pa cemo Toplici u pohode a on valjda ima.

 

Kako ti se dojmi njihov majonez?

Link to comment

Ja sam pre sto godina probao neki iz rahmetli Pekabete koji se ispostavio toliko dobar da sam ga jeo lopatom i skroz zapostavio hranu uz koju sam ga jeo. Prilicno sam siguran da je bio Remia i od tad ga jurim. Onomad naletim kod Toplice na neke njihove stvari al uzeo samo cili sos jer niam imao kintu kod sebe. Skoro uzeo od komsije neki svapski delikatesni majonez u nadi da ce zaliciti na onaj kao ono krs. Posle po boci video da je najverovatnije neka jeftinoca iz Lidla pa nije ni cudo da je bezveze.

 

Sad sam narucio da mi donesu donere iz Berlina :) Zivo me zanima na sta ce to da lici dok stigne ovde al mislim da ce biti ok.

Link to comment

Meni neko obrao breskvicu u bnv koju sacujem vec nedeljama. Svaki dan prolazim pored nje i gledam kako rastu plodovi kad juce odjednom nema nista :(

 

Jesu dzabe na pijaci al ubrano voce je ubrano voce

Link to comment

Meni neko obrao breskvicu u bnv koju sacujem vec nedeljama. Svaki dan prolazim pored nje i gledam kako rastu plodovi kad juce odjednom nema nista :(

 

Jesu dzabe na pijaci al ubrano voce je ubrano voce

Pre će biti "maznuto" ;-)

A ti si stvarno naivan ako si mislio da tamo, gde se stalno šunja neko iz obezbeđenja, može išta da opstane...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...