Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Pao je i meni na pamet al poslednje 3 setnje do tog Maksija su bilke neuspesne. Prosli put sam prvo svratio u Rodu u prolazu na Terazijama jer je tamo prvo vidjen i naravno nije ga bilo

 

Sad mi se otvorila neka velika Aroma u sledecoj ulici al nikako da svratim.

Link to comment

Ne bi me mrzelo da odem biciklom al mi se ne ostavlja ispred. Prevozom me mrzi da odem.

 

Moracu da navatam nekog entuzijastu da otpedalamo zajedno da mi cuva biciklu :)

 

edit: ne znam da li sam pominjao ali izgleda da i iz zelenog halapenja moze da se ostavi seme ako hoces da gajis. Mozda bude nesto manji procenat klijavosti al koliko sam bacio pogled izgleda da ni to nije problem. Masovno ljudi ostavljaju seme iz zelenih jer se crvene (zrele) skoro nigde ne prodaju.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja danas opet pazario u maxiju kod fontane

ima i za gđa bubu svih famisovih proizvoda

 

Vredi overiti i Tempo kod CZ-a (Bačvanska), prošlog utorka je bilo halapenjosa i obeju vrsta habanera.

Link to comment

Ja danas opet pazario u maxiju kod fontane

ima i za gđa bubu svih famisovih proizvoda

e, tenks. uzela ja danas kodmene neku bechku salamu, kuche mi se navzlo na noge chim sa ushla u kucui obozava me ceo dan, a i deca, i neke kobasice. a za leberkas cu se zaputim u bespuca velikog maksija, junior bash voli, pa bar nek krka kvalitetno djubre :D

Link to comment

Poslednja sam bila u društvenoj igri i moram da kupim meso za roštilj sutra. Gde je najbolje da kupim meso? Mama mi kaže da idem kod Turkovića ili u neku mesaru iz Kraljeva u Njegoševoj. Bitni su mi ćevapčići da su kao u BiH.

Link to comment

Teletine ili junetine? I koji deo da tražim?

 

Plus, je l ima neki trik pomoću kućevnih stvari da napravim ćevape ili moram šakama da izrolam?

Link to comment

Teletine ili junetine? I koji deo da tražim?

Plus, je l ima neki trik pomoću kućevnih stvari da napravim ćevape ili moram šakama da izrolam?

pardon junetine, može da je masniji komad

 

uzmi neku flašu plastičnu od 1.5l odseci je 4-5-6 cm od vrha nek ti taj patrljak služi kao levak kroz koji proturaš meso. pre toga zamesi meso sa lukom, so i biber

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Hvala, drugari!

 

Sad mi je sve eskaliralo, moram i da pribavim i rebra ogromnu količinu da izmariniram včrs.

 

Inače, moram priznati, ja sam gadljiva na to upravljanje mesom. Ne znam kako ću. Pratiću recepte odavde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...