Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Bilo bi zanimljivo da uporedis sa tom sa pijace.

 

Nemam ni ja neko ne znam koliko veliko iskustvo sa superhots. Probao sam habanero i fatali sto sam sam gajio i ono je ljuto ko djavo. posle sam probao tu crvenu sa pijace i ono je bilo ko dva djavola(kasnije provalio da je to red savina koja ide do 500k). prosle sezone sam imao i skorpiju (1 200 000 - 2 000 000) i ono verovatno srecom nije sazrelo na vreme pa su zakrzljali plodovi bili relativno blagi.

 

Ove godine imam pimenta ghost i ona je oko milionceta pa cemo videti kako cu sa njom da prodjem. Otprilike sam zakljucio da mi uopste ne treba nista jace od tih entry level superhots (haba, fatali...) al sam ovu morao da uzmem jer je prelepa

 

 

 

 

Pocela da cveta pre nekih nedelju dana.

Edited by katamaran
Link to comment

Savinu? Javicu ti kad se pojave. Obavezno od njega uzmi i bugarske sargarepe jer nema savrsenije paprike za gulas. Po mojoj krajnje laickoj proceni oko 100k SHU.

 

Ulaz sa strane na Bajloni pa onaj najsiri red gde ima cesma. Cetvrta -peta tezga sa desne strane kad ides ka Kalemegdanu.

 

Budi krajnje pazljiv jer je meni spalila kozu a nisam nimalo osetljiv. Od obicne habe nemam nikakvu reakciju.

 

edit: jedna od ove dve tezge sto sam oznacio

bajsavina.png

 

Ne dolazi svaki dan al je prilicno redovan. Inace je super lik

Edited by katamaran
Link to comment

Hrabro :)

 

Javljam cim se pojave. Moja tek cveta al moguce da kod profesionalaca to brze ide. Znam da redovno kasnim za onim Zikom od kog uzimam sadnice.

Link to comment

Izgrilovao sam ostatak halapenjosa, pa usirčetio. Baš se lepo sada istakla ljutina i oštrina, s tim da semenke def treba izbegavati.

Link to comment

Forumski kulinari,

Gde u Beogradu mogu da se poprave poklopci za šerpe?

Gazde su nam ostavile komplet masivnih šerpi i tiganja, sa staklenim poklopcima kojima je svima ispala drška, ostala samo rupica za šraf, drški nema, verovatno su bačene.

Link to comment

1. buvljak

2.nadji stolara koji ce ti napraviti drvene rucke,nije tesko a ni skupo, cenim

Edited by Haralampije
Link to comment

1. buvljak

2.nadji stolara koji ce ti napraviti drvene rucke,nije tesko a ni skupo, cenim

Glasam za buvljak. Realno možeš da upotrebiš one drvene oble što se koriste za kuhinjske elemente...
Link to comment

Glasam za buvljak. Realno možeš da upotrebiš one drvene oble što se koriste za kuhinjske elemente...

 

Ne mogu, jer je rupa koja je ostala veća od glava šrafova. 

Pitam zato za nekog kotlokrpića koji popravlja baš šerpe, lonce i poklopce.

Link to comment

Ne mogu, jer je rupa koja je ostala veća od glava šrafova.

Pitam zato za nekog kotlokrpića koji popravlja baš šerpe, lonce i poklopce.

Ne znam ni jednog, ali poklopac pod mišku pa buvljak kod šrafdžija možda stave šraf +podlošku...
Link to comment

bilo je tih drški za poklopce  na buvljaku da se kupe, nešto sitno koštaju, a sve imaju, i podlošku i šraf

 

 

meni se isto desilo, bacila poklopce, a posle naletela na te drške  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...