Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

E ja tek pre neki dan provalio da se ona prodavnica u novom kineskom premestila...

Sad je na prvom spratu odma desno od stepenica ne mora kroz ona vrata...

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Obicno se bari sa krompirom zajedno, a između se stavi malo suvih kostiju ili mesa, ko šta ima.

 

Ja kad nađem krupnije listove, pravim sarmu, bez mesa.Samo pirinac i malo narendane šargarepe.

 

Ne škodi kad se sipne malo belog vina dok se krčka.Klopa se uz mileram ili pavlaku.Lepo i je i sutradan, ako ostane. :lol:

 

bilo je rastana kod ovog cikice proslog vikenda, a za danas cu da znam za jedno sat dva kad se rasanim.

Link to comment

E ja tek pre neki dan provalio da se ona prodavnica u novom kineskom premestila...

Sad je na prvom spratu odma desno od stepenica ne mora kroz ona vrata...

 

 

...shit has hit the fan...

Nadam se da ce im krenuti posao. Tuga sto im se pogasise radnje po centru. Kazu da je islo ok al zaalavio nas covek koji im je iznajmljivao prostor.

Link to comment

Nadam se da ce im krenuti posao. Tuga sto im se pogasise radnje po centru. Kazu da je islo ok al zaalavio nas covek koji im je iznajmljivao prostor.

 

 

Zasto Kinezi napustaju Srbiju?

 

-Zato sto su Srbi poceli da popravljaju kineske stvari.

Link to comment

Nadam se da ce im krenuti posao. Tuga sto im se pogasise radnje po centru. Kazu da je islo ok al zaalavio nas covek koji im je iznajmljivao prostor.

A šta oni su imali "lanac" ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...