Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kod Nade na cvetku, tanke, roštiljske, malo ljute, sjajne

 

ed.

zapravo mislim da ima iste takve ali koje nisu ljute ni malo

Nada je dvorski snabdevac...[emoji6]
Link to comment

Šta je Kozara?

 

(da ne misliš na Martinovića kog pominjem? Mesara - market, tamo pre Univerexporta?)

Čekaj Martinović je bio tamo gde je sad DIS ali ja sam ih video u onoj sivoj novoj zgradi bliže Imocentru samo na drugoj strani, kojom 95-ica ide ka gradu, mala radnja...
Link to comment

Čekaj Martinović je bio tamo gde je sad DIS ali ja sam ih video u onoj sivoj novoj zgradi bliže Imocentru samo na drugoj strani, kojom 95-ica ide ka gradu, mala radnja...

 

tako je. bio je i u toj novoj sivoj zgradi, ali je zatvoreno i tu u međuvremenu

Link to comment

Gde je tacno na Kalenicu ta grcka tezga?

Evo ga Grk u crvenom kvadratiću...

RO8FQyD.jpg

 

Uzeo malopre bakalar, imao je svašta nešto, ulja, kapare, masline, alve, nešto suvih začina, neku dimljenu ribu ('ladno nisam zapamtio šta je), nije bilo fete, biće verovatno sutra...

Link to comment

Cikoriju je pila moja nana, ranih osamdesetih kao zamenu za kafu, u vreme neke spektakularne nestašice.

Na pakovanju je bio nacrtan ljubičasti cvet. Kakav je sad ovo kupus?

Link to comment

Cikoriju je pila moja nana, ranih osamdesetih kao zamenu za kafu, u vreme neke spektakularne nestašice.

Na pakovanju je bio nacrtan ljubičasti cvet. Kakav je sad ovo kupus?

 

To je bela kafa (cigura), mislim da je u pitanju koren ove biljke, pržen. Non stop su nam privaljivali tu belu kafu kad smo bili klinci.

Link to comment

To je bela kafa (cigura), mislim da je u pitanju koren ove biljke, pržen. Non stop su nam privaljivali tu belu kafu kad smo bili klinci.

Zato si sad tako lepa i bujna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...