Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

u aromi sam videla ovaj dzem, neko bi reko namaz, od kestena. sastav: sok od grozdja i urmi, i 43 posto kestena. nema dodatog secera. 420 dinara. 

 

584513b.jpg

Link to comment

oh™...

 

šteta što ne mogu u Aromu dok ne dobijem izvinjenje od menadžmenta.

poželeo sam da u lokalnoj aromi kupim bluk, uz još neke stvari.

i šta biva, uzmem onaj u kesici, koliko tu može da ima, sto, dvesta grama,

žena razmišlja da li se meri ili ne meri, uputi me na kasu i kaže kasirki "Ne meri se luk".

ova uredno uzima luk, gleda, odmahuje malo glavom u fazonu "ma ko ga jebe", skenira, i na kasi se očitava cena za kilogram. 

čekam da sve otkuca i mislim se kada će da shvati šta je uradila, i sviće mi da je shvatila, ali je ne zanima.

 

Gospođo, čini mi se da luk ne košta 5.000 dinara za kilogram?

Ja sam lepo rekla da se to meri, šta sam ja tu kriva.

Čekajte, mislite da mi ne dugujete izvinjenje?

Ja ne znam šta da vam kažem.

 

Pa dakle kravetino bezobrazna, u ovoj zemlji ima mnogo nezaposlenih ljudi a ti zauzimaš mesto nekome ko nije odrastao u Dečjem domu za razvoj sociopatije "Ayn Rand".

Link to comment

 

 

šteta što ne mogu u Aromu dok ne dobijem izvinjenje od menadžmenta.

 

 

:(

 

aj pitaću ih ja da te puste unutra i bez toga, znam neke ljude.

Link to comment

u aromi sam videla ovaj dzem, neko bi reko namaz, od kestena. sastav: sok od grozdja i urmi, i 43 posto kestena. nema dodatog secera. 420 dinara. 

 

584513b.jpg

mmmm....valjda cu ga naci kod nas :-)

mada, mislim da sam koristila dzem od narandze od iste firme, bio je jako, jako sladak, cak je imao neki smek vestackih zasladjivaca, premda je pisalo da je istim dodacima zasladjen. ako si ga kupila, javljaj je kakav jel 

Link to comment

mmmm....valjda cu ga naci kod nas :-)

mada, mislim da sam koristila dzem od narandze od iste firme, bio je jako, jako sladak, cak je imao neki smek vestackih zasladjivaca, premda je pisalo da je istim dodacima zasladjen. ako si ga kupila, javljaj je kakav jel 

 

 

nisam, ne koristim dzem, pa ni od kestena :(    samo mi bilo zanimljivo da postoji...

Link to comment

el neko bio u onoj prodavnici za bogatune u Kralja Milana preko puta SKC-a? pise da imaju marinirane bifteke, da stize nekakvo posebno meso nekim danima i tako

Link to comment

ja uso danas. ladno su napravili radnju orijentisanu na bogate tupsone koji su glupi ko kurac pa nece da primete da cak i u prosecnom maksiju ima sve to, za 20% manje para. sad, ne znam za marinirani biftek ali jebo biftek koji moras da mariniras. nije to rozbratna jbte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...