Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ja cepam halapenjo od Fatalnih Zacina. Donosi lik po celom gradu za dzabe. Jesu malo ljuci i manje kiseli nego sto sam navikao ali skroz rade posao.

 

Cak mi je dao i jedan fatalii u teglici ali jos nisam skupio hrabrosti da ga probam :D

Link to comment

Sad mi se jedu halapenjo popersi. :D

 

Inače, neverovatno je kako se navikne čovek. U jednom restoranu u Čajnataunu u SNG služe neke pečene ljute papričice. Kao za nijansu manji halapenjosi, ali ljući for sure. 

Prvi put odem s drugom i vidim porcijetinu kako nam donose od čega ja pojedem pola jedne papričice, a posluženo ih trideset. Sledeći put ja savladam dva komada. Ali uz probleme tokom noći.  :blush: Nije prošlo više od dve nedelje da bih delila jednu porciju. I bez problema tokom noći. 

Link to comment

 

Cak mi je dao i jedan fatalii u teglici ali jos nisam skupio hrabrosti da ga probam :D

Oprezno s tim :)

 

Pre neki dan sam u sos za krilca stavio dva smezurana ploda od po par mm cisto da se ne bace. Sos nije bio nista specijalno ljut al sam se u jednom trenutku susreo sa fatalijem pa me je cak i to parcence fino spicilo :)

 

Trebalo bi da su iste snage ko i habanero al meni deluje ljuce.

 

Cili sa pola fatalija (u poslednjem trenutku odlucio da ne stavim ceo) mi je ispao znacajno ljuci nego bilo kad ga napravim sa celim habanerom. Zvercica od paprike.

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Cak mi je dao i jedan fatalii u teglici ali jos nisam skupio hrabrosti da ga probam :D

 

 

 

Ma opusteno,fatali jeste ljuci ali mu je aroma 100 puta bolja od halapenjosa

Link to comment

blok 70 pomera granice svemira, u zadnjoj poseti nicim izazvan nasao udon nudle i vijetnamski rice paper za one bele prolecne rolnice...

 

Famozna radnja na drugom spratu ili negde drugde? Ako si bio u toj radnji kako stoje sa instant supama? Poslednji put kad sam bio nisu imali skoro nista a rece mi da oko nove godine treba da dobiju nove kolicine.

Link to comment

dugotrajno imlekovo 3,8

 

sveze zbregov 3,2

 

a mozes da kupis i sveze mleko iz krave, za koje ne znam koliko ima masnih jedinica, al je iz krave

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...