Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Po tako nekoj ceni (mozda cak i par desetina dinara manjoj) sam ga video na onoj mini pijacici od par tezgi u bloku 70. Moram da probam jednom. 

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

http://sirevihaloumi.rs/

 

 

jel znamo nesto o ovom proizvodjacu?

Servirali mi ga neki dan u restoraciji. Sa Kablara je, dve sestre ga prave. Jedine su u Srbiji. Bla bla. Dobar je. Pričao je konobar još o nekakvim infuzijama mentom. Služen sa odličnim tostiranim hlebom i džemom od maslina.

Link to comment

ko je ovde pominjao bezdansku alevu? dobio sam info da je tom glavnom baji sto je letos pobedio na ubermadjarskom takmicenju aleve zabranjeno da se prijavljuje za takmicenja u madjarskoj jer ga smatraju za srbina  :jerry: \\

 

voleo bi probati to, moj K und K izvor tvrdi da je paprika zlo

Link to comment

Ja sam taj koji promovise bezdansku papriku na forumu.

 

Ne znam za tog coveka i njegov proizvod, imas li ime lika? Da nije Đerđ Kiš, njegova je dobila sva živa priznanja ali mu ime ne zvuči baš srpski

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

E, jednom nabasah na neku bakalnicu, sto meteri levo od muzeja nikole tesle, pa desno uvučeno. Flambojantan lik drži sve sam kvalitetan proizvod. Malo sam ga prorešetao i čini se da poznaje sve proizvođače diljem regiona. Organika uglavnom. Zna ga neko? Ne bi me iznenadilo da ima i Šmicerovu papriku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...