Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Niti sam odrastao na lebu i masti niti mi je 365 prvi dižon u životu,ali da je skroz na drugoj strani poredeći ga sa ostalim,bar koje sam ja imao prilike da probam,niko me neće razuveriti...uostalom više verujem svojim čulima nego tuđim laprdanjima.

Link to comment

Ех сад, лапрдањима, то није речник једног љубитеља дижона 365.

Штета што ниси јео леба и масти него корнфлекс, зато те чула сада и варају.

Са којим осталим си га поредио?  :fantom:

Link to comment

errrm ja nesto ne ljubim taj senf ali mi je malo glupava ta tvoja teza da samo neko ko je odrastao na nemackom senfu može da priča o istom, pošto su ostali pogani plebs odrastao na lebu i masti.

Link to comment

То није моја теза, помешао си ме са неким снобовима који омаловажавају сенф са реном.

Link to comment

nisam ja kupio kupus u beogradu, kupio sam ga u sremskoj mitrovici

kod babe koja je imala tu kolicinu koju sam joj maznuo, cirka 15 kila

nije bilo namenjeno prodaji na veliko.

kupus je varazdinac - pljosnati, nikada ga nisam video u zivotu sem u nekoj kineskoj varijaciji.

inace se slazem za cene. na kalenicu je futog 30 din, sto znaci da je svuda naokolo ne vise od 20.

svejedno opet bih uzeo ovaj za ove pare.

Link to comment

Ех сад, лапрдањима, то није речник једног љубитеља дижона 365.

Штета што ниси јео леба и масти него корнфлекс, зато те чула сада и варају.

Са којим осталим си га поредио? :fantom:

Možda nije rečnik jednog takvog ljubitelja ali zar nije omalovažavanje porediti skok sa leba i masti na dižon?Priznaj.

Tek kornfleks nisam jeo,žao mi je.

Probao i konzumirao više "nekih dižona" ali mi nikada nije palo napamet da pamtim jer je uglavnom bilo po inozemstvima,te nije bilo svrhe pamtiti.Kod nas 365 i još jedan,valjda pazaren u Univeru ali ni njega ne zapamtih.

Valjda je to dovoljno za neku kakvu takvu procenu?Uostalom,samo sam tvrdio da ima ukus rena a njega u sastavu nema.

Edited by Barti66
Link to comment

Ljubiteljima ljutog senfa preporučujem da probaju ovaj ako naletite na njega:

 

51WkzdIzbaL.jpg

 

 

Fabrika nastala pre sto i kusur godina, u gradu Metz koji je sada u Francuskoj a tada je bio u sastavu Nemacke. Kad je Metz vracen francuzima proizvodnju preselili u Dizeldorf ali zadržali stare recepture. Ovde nisam video da ih iko uvozi/prodaje, ali ako slucajno naletetite da znate da vredi :)

Edited by JakeBlues
Link to comment

Ljubiteljima ljutog senfa preporučujem da probaju ovaj ako naletite na njega:

 

attachicon.gif51WkzdIzbaL.jpg

 

 

Fabrika nastala pre sto i kusur godina, u gradu Metz koji je sada u Francuskoj a tada je bio u sastavu Nemacke. Kad je Metz vracen francuzima proizvodnju preselili u Dizeldorf ali zadržali stare recepture. Ovde nisam video da ih iko uvozi/prodaje, ali ako slucajno naletetite da znate da vredi :)

 

 

ko ide u dizeldorf a lozi se na senf, obavezno da poseti muzej senfa zajedno sa fabrickom prodavnicom.

Link to comment

Možda nije rečnik jednog takvog ljubitelja ali zar nije omalovažavanje porediti skok sa leba i masti na dižon?Priznaj.

Tek kornfleks nisam jeo,žao mi je.

Probao i konzumirao više "nekih dižona" ali mi nikada nije palo napamet da pamtim jer je uglavnom bilo po inozemstvima,te nije bilo svrhe pamtiti.Kod nas 365 i još jedan,valjda pazaren u Univeru ali ni njega ne zapamtih.

Valjda je to dovoljno za neku kakvu takvu procenu?Uostalom,samo sam tvrdio da ima ukus rena a njega u sastavu nema.

 

Е па добро али стварно нисам мислио ништа лоше јер сам и ја јео леба и масти, додуше са алевом паприком али то је то.

Ја сам само покушао да укажем да постоји пар врста сенфова који их чине, малтене, различитим производима (естрагон, дижон, енглески...) и да нису за таква поређења.

Дакле, неспоразум.

Извињење иде теби, може и банатјанину, ренеу не може јер добацује из задње клупе а то је манир који презирем.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...