Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Gde pri centru ima da se relativno brzo (po)kupe lignje na zaru? Restorani i pohovani kolutici stop.

 

Bio je pre onaj fish & bar u Nusicevoj ali oni vise ne rade, a nesto mi se cini da je i onaj Aquarium Flying Fish iz Kralja Petra doziveo istu sudbinu, mada mozda gresim za njih?

 

Nisam znao da li da postujem ovde, na now craving ili na brza hrana ostalo :(

Ipak sam se dobro secao da je Despota Stefana

 

http://www.inforsportal.com/riblji-restorani/riba-na-zaru

 

Ne znam da li valja al sam ih zapamtio kad mi je jednom prilikom flajer dopao saka.

 

edit:

 

RIBLA ČORBA                                                                        50 din

 

 

Ne volim ribu al za riblju corbu svaki cas imam krejving. Bice ovo korisno otkrice :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ipak sam se dobro secao da je Despota Stefana

 

http://www.inforsportal.com/riblji-restorani/riba-na-zaru

 

Ne znam da li valja al sam ih zapamtio kad mi je jednom prilikom flajer dopao saka.

 

edit:

 

RIBLA ČORBA                                                                        50 din

 

 

Ne volim ribu al za riblju corbu svaki cas imam krejving. Bice ovo korisno otkrice :)

 

 

Hvala, provericu koliko sutra :)

Link to comment

Ako je neko zainteresovan za domaći ajvar, đžemove, turšiju od "peglane" somborke paprike ili feferone (bez peteljki, taman ljute koliko treba, my favorite) mogu toplo, bez rezerve i iz prve ruke da preporučim jednu porodičnu manufakturu kod Kraljeva (selo Katrga). Kažu da prodaju samo ono što sami i proizvedu, recepti kao pre 50 godina, nikakve "prečice"... 

 

feferonke1.jpg

 

feferonke2.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment

ti ces platiti i sajt i fensi peteljku i štampani papir i etiketu i organsko.... bolje kad sledeći put poslom kreneš na jug stani na parking kad se spustiš sa autoputa posle vlasotinca i biraj.... ima sve to samo malo bednije upakovano, a ajvar od 400 din najbolji u cijeli svijet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...