Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Covek koji zivi u Londonu mi je narucio da mu posaljem nekakav Pan zacin za pljeskavice. Na netu ne nalazim nista o tome.

 

Koji zacin za pljeskavice kupiti ovde i poslati? Poenta je naravno da je dobar i da ga nema tamo.

 

edit: verovatno je ovaj Fami

 

http://www.fami.hr/oznaka-proizvoda/zacin-za-pljeskavice/

 

Ima toga negde u Bg-u?

 

edit: pogresih topik...

Edited by katamaran
Link to comment

Profi :)

 

Nije meni licno rekao nego se igramo gluvih telefona. On meni treba da posalje neke shwartz kari mesavine a verovatno ce mi stici svik il tako nesto :)

Edited by katamaran
Link to comment

Otelio sam se dok ih nisam nasao. Maxi u Takovskoj nema. Posle odem u Ideu ispod Beogradjanke i nadjem al samo 4 komada. Treba mi desetak...

 

Maxi Cvetni trg i Idea u Bulevaru nemaju. Vratim se kuci i skocim do TC usce al u toj Idei uopste nemaju fant zacine. Usput mi crkne jedna slusalica sto me je posebno smorilo, Posle telefonom utvrdim da ima u Metrou pa pravac Krnjaca i sad sam se tek vratio :)

 

Bem ti zacin za pljeskavice i ko ga izmisli.

 

edit: izgleda bila neka premijera u Ateljeu pa sam video nekoliko lepsih glumica u bas seGsi izdanju pa mi je bar to ulepsalo vece :)

Edited by katamaran
Link to comment

našao u Veru upakovan libanski hleb, rade ga ovi iz restorana Hanan. desetak khubeza, baš pravih, koji postaju divni kad se ugreju na tiganju

 

i isto tamo našao ruske dimljene papaline u okrugloj konzervi, koje su se na par nedlej apojavile po Rodićima pa nestale. ozbiljno se navukoh

Link to comment

Gde pri centru ima da se relativno brzo (po)kupe lignje na zaru? Restorani i pohovani kolutici stop.

 

Bio je pre onaj fish & bar u Nusicevoj ali oni vise ne rade, a nesto mi se cini da je i onaj Aquarium Flying Fish iz Kralja Petra doziveo istu sudbinu, mada mozda gresim za njih?

 

Nisam znao da li da postujem ovde, na now craving ili na brza hrana ostalo :(

Link to comment

Mislim da ima nesto u 29-om. Probaj da izguglas.

 

edit: samo mi ovo izlazi

www.shop-in-beograd.com/bled-5104.aspx

 

Jednom mi je dopao saka neki flajer sa gomilom zezancija od ribe pa  mi se cini da je trebao da bude u Despota Stefana al izgleda nije.

 

edit: kod Kalenica su bili neki riblji fast fudovi

 

edit 2: bas taj Fish & bar sto pominjes

https://www.google.com/maps/@44.7999771,20.4748789,3a,26.6y,266.71h,83.26t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLJak7h2QYwkiQarbZ34VDQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Edited by katamaran
Link to comment

Ovo prvo je restoran, a hvala na drugom linku podsetio si me da ima fish& bar u Brace Jugovica, ne bi se setio njih da nisam video ovaj link sa Njegosevom :)

Link to comment

mislim da je taj u brace jugovica zatvoren ali mozda gresim

 

E jbg, okrenucu ih svakako pre nego sto krenem. Valjda nisu zatvorili i Nusicevu i Brace Jugovica?

 

EDIT: Ipak je i taj zatvoren.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...