Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

a zasto kupujes taj jogurt pored zapisa tare, turkovica i ostalih. pa cak i granica.

 

Budalasta navika, ako cemo bas da ogolimo stvar.

Zapis Tare imam u komsiluku, Turkovica vec ne.

Granice bojkotujem jer su bili sponzori zilotskom omladinskom kampu gde su se deca ucila pravoslavnom militarizmu.

Link to comment

Zapis Tare rula.

 

meni zapis tare odvratan. ja sam na masnom dukatu.

 

a kravica varira ukusom i konzistencijom jer je imlek bulja firma. 

Edited by darling
Link to comment

meni zapis tare odvratan. ja sam na masnom dukatu.

 

a kravica varira ukusom i konzistencijom jer je imlek bulja firma. 

 

Zapis tare mi je ok kada naletim, generalno najvise volim gusti masni somboled/dukat ali posto se izbor u 90% pekara svodi na Balans vs Granice, nekako najcesce pijem Balans.

Link to comment

jel jos neko ima utisak da kravica jogurt vise nije ono sto je bio? kupio nekoliko puta u mesec dana, nesto mi je redak, voden, nikakav.

jeste ja. izbljavio se mozda u poslednjih par meseci. mozda krave na godishnjem ^_^

Link to comment

inace, dok ne zaboravim, 10 dana na full 10% procedjenom grckom oridjidji jogurtu mi je potpuno sjebalo dukatos. prvi put kada sam ga probao posle povratka bio sam u fazonu wtf. inace isto kosta kao i dukatos, paket od 3 je 2.95e. dukatos je opako djubre i teska hemija.

Link to comment

jesi probao bodri grcki jogurt? mozda ce ti taj odgovarati? u maksiju je par bilo grckog jogurta iz grcke, al skupo, oko 150 dinara casa.

 

Mozda je i do novog vlasnika? Mada pre ce biti da stvarno ima i do kvaliteta mleka po ovim vrucinama.

 

a mozda je i do tehnologije, znanja, bolova u onoj stvari?! s imlekom nikad ne znas sta si kupio bilo sta da je u pitanju, sir, jogurt, mleko, nikad ne znas kakvog je ukusa, dal je sir slepljen, gumen, ukusan, govnast, to sto je danas super nije nikakva garancija za kad sledeci put das kintu. 

 

pijem dukat ima par meseci i zadovoljna sam. a sveze mleko je ludilo, nije uvek isto, al varira od dobrog ka boljem. u zadnjih desetak dana prodaje se serija koja je ima ukus blago zagorelog mleka. aaaaaaaaaaaa sve sam u fazonu da sam regresirala u odojce :D

Link to comment

e kravica je ok ona u kartonskom pakovanju od litar, sa poklopcem. ostale su nešto "sumnijve" što kažete...

 

pijem 2l svaki dan, true story

Link to comment

jesi probao bodri grcki jogurt? mozda ce ti taj odgovarati? u maksiju je par bilo grckog jogurta iz grcke, al skupo, oko 150 dinara casa.

 

 

bodri je onaj neki sabacki 0.15, ma kakvi, nista to videlo grcke nije. jedino resenje je kupovati u veru original za djinovske pare, onaj pravi procedjeni (gusti, struktura naginje nasoj pavlaci) od 10% jedino sto meni to zao posto ne volim taj FARE, to je ko da kupujes imlek u srbiji. ja sad probao par tih, FAGE, mevgal i na kraju se navukao na koukaki iz kuklisa, to je neka selendra blizu granice sa fajromom, ubistveno dobar strained yogurt. mozes da ga kusas kasikom da ti nista ne treba uz to, a ako dodas med, voce, slatko, bilo sta.... pakao od 10%.

 

http://www.koukfarm.gr/en/index.php

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...