Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

aaaaaaaaaaahahahahahhaha, još neko se ovoga seća?

 

pa meni je vokijevo "metete" interna zajebancija u redakciji. "Andraše, a sad meti peršuna..."

:lolol: i moj sin je andras, kad god zajedno kuvamo /a kuvali smo uvek skupa dok je bio ovde/  ... samo mu naredjujem- te meti to ovde, meti to tamo ...

Link to comment

čini mi se da su bili u onom podrumu pića u kursulinoj. Ne znam da li ima jos.

 

A što se mene tice, jel zna neko gde ima da se nabave dimljeni fileti skuse?

Link to comment

čini mi se da su bili u onom podrumu pića u kursulinoj. Ne znam da li ima jos.

 

A što se mene tice, jel zna neko gde ima da se nabave dimljeni fileti skuse?

Hvala. Pogledacu.

Link to comment

voki je andrasu persiro: metite, metite.. :)

Meni je Andras delovao kao na ivici zivaca- cuti, mesa jelo i gleda u neki cosak u drugom pravcu. Svakog trenutka moze da pukne pred kamerama, izvredja Vokija, zustro skine kecelju i demonstrativno napusti studio.

Edited by halloween
Link to comment

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153082590747643&l=d7faa0829a

 

da li neko zna sta je tacno ovaj zelenis odozgo? u meniju je na engleskom pisalo marinated sea anise, ocigledno je neka trava koja raste da li u moru ili pored njega koja je bila ukiseljena. prosle godine mi je to kuma donela sa mora. sada sam trazio u grckoj ali su me svuda belo gledali, niko nije znao sta je. verovatno sam trazio na pogresnom mestu but anyway...

Edited by yolo
Link to comment

nego deco, obratite pozor, u maksijima imaju barila shpagete peticu, po 99 dindzi. ne znam dal joj neshto fali, ali eto, da znate, lepa cena za to, ko vole.

Link to comment

jel jos neko ima utisak da kravica jogurt vise nije ono sto je bio? kupio nekoliko puta u mesec dana, nesto mi je redak, voden, nikakav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...