Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kul

 

obradovao me odgovor, pošto sam upravo pazario tri kile, za sutrašnje druženje.

prodavačica kaže da je čista junetina, a ja se nadao da su turili i malo ovčetine

 

kod njih moze svaki dogovor unapred, ako ti se dopadnu cevapi pitaj ih sledeci put da namelju i ovcu.

Link to comment

zna li tko gde (i da li) u bg ima da se pazari 

 

article-1286195-0A018EAF000005DC-473_233

u Segedinu i u Drobeti Turn Severin - Europski oba dvojica.

 

edit...kasno ugledah skraćenicu lokacijske odrednice.

Edited by Musky
Link to comment

Ima li neko preporuku za narucivanje torti, al da prave one gluposti na vrhu tipa pepa prase, masa i medved i slicno. Mozda Hamlet, on stalno ide po tim decjim rodjendanima.

Link to comment

Ima li neko preporuku za narucivanje torti, al da prave one gluposti na vrhu tipa pepa prase, masa i medved i slicno. Mozda Hamlet, on stalno ide po tim decjim rodjendanima.

ja sam uzimala kod gala slatkog i slanog carstva, ima birash iznutricu (koje kore koji fil) a ozgo ti nalupaju fondana ko drva kakvog ocesh. imaju i galeriju punu tih gluposti. i donesu ti de ocesh. ne znam kakve su cene sada.

Link to comment

Ima li neko preporuku za narucivanje torti, al da prave one gluposti na vrhu tipa pepa prase, masa i medved i slicno. Mozda Hamlet, on stalno ide po tim decjim rodjendanima.

 

on moze da ti preporuci eventualno smirnoff sa pepa prase etiketom

Link to comment

danas otvoren renovirani maxi kod carine, kupio savršenu prasetinu za 400 din kilo, ima i jage za po 600 dinara 

Inače sve je 10% niže danasm tako da je njihov fenomenalni puter od kikirikija samo 260 dinara

Link to comment

jel ima te jage i u drugim maxijima?

 

u mom u bloku nema

 

jaga je car.

 

juče u Rodi teleća rebra, ali fina, sletlo roza i baš mesnata, za 550 din /kilo. ne uzeh, nemam kad ovih dana, a i ne znam šta bi inače sa njima. ideja?

Link to comment

Ja teleća natopim u mulje, bluk, cluk i ruzmarin

Onda u rernu sa krompirom na oko sat i po, dva. Posle zalijem kajmakom. kačio sam sliku 6.6. upravo to sam pravio

Nema u drugima, to je danas kod Carine, otvaranja radi

Link to comment

Iz ovoga sto pisete ispada da svaki maxi ima drugacijeg dobavljaca za meso ?

 

Edit : U stvari imaju drugaciji asortiman, a ako ga imaju u ponudi onda je verovatno isto ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

 

juče u Rodi teleća rebra, ali fina, sletlo roza i baš mesnata, za 550 din /kilo. ne uzeh, nemam kad ovih dana, a i ne znam šta bi inače sa njima. ideja?

 

pre pecenje u kesu u kojoj su rebra ubacis odokativno neceg slatkog sto ce da pomogne karamelizaciju (ja stavljam sirup ili sok od zove), soja sos, sirce ili vino, malo vode, so (oprezno spram soja sosa), kineskih 5 zacina. malo protreses u kesi pa isporucis u tucanu posudu za u rernu. prvih pola sata na 200C, sledecih 2.5 na 140.

Link to comment

jbg, meni provincijalcu moraš da objasniš gde je i šta je Carina :-)

Uprava Carine, u Narodnih heroja, konkretno maxi je u narodnih heroja 31 (tamo gde je novobeogradski infostan), pored jako dobrog restorana Aleksandar

Link to comment

Ima li neko preporuku za narucivanje torti, al da prave one gluposti na vrhu tipa pepa prase, masa i medved i slicno. Mozda Hamlet, on stalno ide po tim decjim rodjendanima.

 

anči kolači - pančevo

isporučuju u bg kod omladinskog stadiona, na parkingu ispred interkontinentala i na omv pumpi na zrenjanincu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...