Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ima na Bajloniju neki deda blizu onog pet sopa al meni ono bas i ne deluje higijenski onako na tezgi.

 

btw francuski market u Ilije Garasanina ima sireve? Protrcao sam danas na brzinu i nisam primetio.

Edited by katamaran
Link to comment

Imate i lika u Starom Merkatoru, pored Perutnine ptuj tezga, lako je pronaći. Uvek dvadesetak ljudi čeka u redu

 

+1

 

Probao sam i radnju na Zemunskoj, ali mi je tamo slabiji. Ovde kod Raše (mislim da se tako zove lik) vikendom ima tri vrste kozijeg - mladi, stari blaži (relativno čvrst, može fino da se renda, moj favorit) i stari jači, koji je nešto mekši, ali za moj ukus preslan.

Link to comment

E nego probajte jastrebacki sir (punomasni zreli, ona druga dva nisam ni probao) u Maksiju, u rinfuzi.

Meni je odlican, onako malo suvkast, umereno prevreo, asocira na pogacu i mladi luka. Bas ono sto ocekujem od kravljeg sira.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

 

 

btw francuski market u Ilije Garasanina ima sireve? Protrcao sam danas na brzinu i nisam primetio.

 

nema, jebo im pas mater. oko toga sam se raspravljao sa nekom histericnom radnicom koja me startovala ushiceno misleci da sam odusevljen samo zato sto sam bio napunio korpu. cenim da ce zatvoriti do jeseni najkasnije.

Link to comment

Pocela da lista ova nana iz saksije :)

Na kraju cu uzeti i onu iz Arome, kao i pijacarsku (da ispostujem kolege forumase :D )

Od viska cu da pravim limunanu™

Link to comment

Ne znam za NBGD pijace al ako bi slucajno uzeo na Bajloniju i have a guy for that :)

 

Prvo sam uzeo neku random na pijaci posle i njegovu za istu kintu. Tek kad sam i nju presadio kod prve provalio sam da je jedno tri puta veca.

Link to comment

Pocela da lista ova nana iz saksije :)

Na kraju cu uzeti i onu iz Arome, kao i pijacarsku (da ispostujem kolege forumase :D )

Od viska cu da pravim limunanu™

 

ovo je iz veze sa pijace

 

2015-05-31.jpg

Link to comment

Mene nana, "nagradila" ove godine.

Prošle godine bila slaba patrljci onako izduženi ka suncu. Ja je uneo celu zimu onako jadna nikakva kao sasušena ništa za videti ali nisam hteo fa je preorem, i izneo je cim je otoplilo i ona pravo iz zemlje buknula iako sam polusever terasa, evo je žbunčina! Me happy!

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nikada boljeg paradajza ovako rano nije bilo na pijacama. Pojavio se predivan jabučar, mekan, zreo, mirisan, prava uživancija, a ni pola juna još nije prošlo

Link to comment

furunasi iz novog sada na futoskoj pijaci mogu da kupe potpuno genijalan paradajz iz gospodjinaca 

pre 2 nedelje je cena bila 120 din za kg ili 200 za dva, znacajno jeftinije nego u bgd. mnogo bolji od bilo cega sa kalenica....

Link to comment

furunasi iz novog sada na futoskoj pijaci mogu da kupe potpuno genijalan paradajz iz gospodjinaca 

pre 2 nedelje je cena bila 120 din za kg ili 200 za dva, znacajno jeftinije nego u bgd. mnogo bolji od bilo cega sa kalenica....

 

sve je svuda značajno jeftinije ne u BGu. proveo sam vikend u Zrenjaninu, došlo mi da plačem od cena

Edited by banatjanin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...