Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Kupio danas jednu saksiju nane u Merkatoru. Donekle jadnjikavo izgleda, mali listovi. Suno sam casu vode, ali nista jos nije poraslo. Posluzice za ukrasavanje

 

Nego, limeta skoro 600din/kg [emoji14]h34:

Nedavno videh katalog i akciju od 400d. Vidim ja da ce ici Mohito sa limunom...

Link to comment

Kupio danas jednu saksiju nane u Merkatoru. Donekle jadnjikavo izgleda, mali listovi. Suno sam casu vode, ali nista jos nije poraslo. Posluzice za ukrasavanje

 

Nego, limeta skoro 600din/kg [emoji14]h34:

Nedavno videh katalog i akciju od 400d. Vidim ja da ce ici Mohito sa limunom...

kupis vezu nane na pijaci, ostavis u casi s vodom dva dana da pusti zilice i zasadis, nana je korovcina samo takva nema sanse da se ne primi..

Link to comment

Nego, limeta skoro 600din/kg

idiotizam obican i bezobrazluk. u Maksiju je mnogo jeftinije, a to su sve jedne te iste limete.

Link to comment

klik ;-)

za maxi nemaju cenu, ali ja bih se zaklela da je negde preko 500...krajickom oka sam ''ufatila'' cenu u prolazu, ali mislim da je toliko otprilike.

/inace, cenoteka.rs je odlican i redovno azuriran (!) sajt, ja kad pazarim te neke skuplje stvari, obavezno tu prvo pogledam cene/

Edited by nezvanova
Link to comment

dajte hint za neki redovno nabavljivi kozji sir, srednji do stari, ne tvrd

 

 

Zemunski pijac uski prolaz od kafane "Naja" ka pijaci. Tu imas odlican kozji sir u kontinuitetu. I mlad i srednji i star.

 

Na samoj pijaci imas coveka koji prodaje kozji sir i najbolji kozji kackavalj ikad.

Edited by Caligula
Link to comment

Zemunski pijac uski prolaz od kafane "Naja" ka pijaci. Tu imas odlican kozji sir u kontinuitetu. I mlad i srednji i star.

 

Na samoj pijaci imas coveka koji prodaje kozji sir i najbolji kozji kackavalj ikad.

uf, plašio sam se da će neko da pomene munze. fala enivej, možda se nakanim kad me ne bude mrzelo

Link to comment

Zemunski pijac uski prolaz od kafane "Naja" ka pijaci. Tu imas odlican kozji sir u kontinuitetu. I mlad i srednji i star.

 

Na samoj pijaci imas coveka koji prodaje kozji sir i najbolji kozji kackavalj ikad.

Kojim danima je tamo?Kaja je cijena?

Edited by Haralampije
Link to comment

E jebi ga. Nedeljom i ponedeljkom mislim da ne radi a cena je nesto jaca, mogu da prodjem u subotu pa da objavim ovde. Ja coveku kazem koliko da izmeri pa platim, nikada nisam preracunavao koliko je po kilogramu :(

 

Sto se coveka sa tezgom na pijaci tice, on nema kackavalj preko cele godine, ne znam da li mu je pocela sezona (prepakovalo zemunski pijac pa ga jos nisam video, ne znam gde mu je novo mesto)

 

Kackavalj kod njega kosta samo 1000 dinara kilogram ali je vrhunski. Svakom jelu doda milion dolara kada ga narendas.

Edited by Caligula
Link to comment

taj je lik tamo gde je sada sir, znaci negde na sredini pijace sa desne strane. ne moze se promasiti jer samo on ima takav sir na zemunelu, i mislim da tezgu deli sa nekim posto nema puno sira, znaci pola tezge.

kackavalj ako se tako uopste moze nazvati mu je dosta mlad jer je iz ove godine ali je i tako super

pored toga covek ima nekoliko vrsta tog tvrdog sira, sa biberom (meni najbolji), paprikom, origanom (ili maj.dusicom, ne znam sad tacno)

mada je i nezacinjen odlican

obican kozji sir mu je mislim 600 dinara i isto je jako dobar, sir je inace negde iz homolja.

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...