Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

koliko jeftinu? ove po maxijima su bas skupe, nema 20-tak listova u kutijici, a kosta 100 dindzi. dok nije narasla ova po bastama i saksijama placala sam ja i toliko, ali sad se mnogo vise isplati pazariti na pijacama, najbolje one u saksijama posto nana solidno ''tera'' tokom celog leta..a negde su mi od novembra uvek crkavale, pa mi je taj period do maja uvek problematican...

Link to comment

Nije me mrzelo pa sam guglao koliko ima listova nane u kg i 70ak fensi listova sa kalenica bi me kostalo 120-150 dinara.

A uzeo bih i saksiju, da se nadje...

 

Nego, kad smo vec kod mohita, gde je najpovoljnija limeta?

Link to comment

u malom kaleniću (ugao b. višnjine i njegoševe) je bila jeftinija do li na kaleniću proper 

 

davno kupovah tak se ne sećam cifara

Link to comment

Sve manje  :s_d:

 

serious case of green thumb

 

sta da ti pricam kad gajim i limetu, limunove, avokado, mango i pomorandze :) Pojma nemam gde cu sa 90% tih biljaka kad malo porastu. Verovatno cu razdeliti.

Edited by katamaran
Link to comment

Tnx3

 

A koliko moze da stoji? Posto mi treba za subotu vece, da znam koliko ranije mogu da kupim, tj da li da potezem do Kalenica ili da gledam na nasoj strani reke

 

 

 

 

ako kupis odsecene stabljike stavi ih u vodu kao cvece a jos bolje tako pa i u frizider

Link to comment

na sajtu ima, al iskreno, taj hajncov je baš treš... a od pemy-ja probah kari sos (bezveze), čili (za te pre, solidno), soju (iznenađujuće dobra), pa gajim nadu i da je vuster ok

Link to comment

na sajtu ima, al iskreno, taj hajncov je baš treš... a od pemy-ja probah kari sos (bezveze), čili (za te pre, solidno), soju (iznenađujuće dobra), pa gajim nadu i da je vuster ok

soja za moj ukus ultra slana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...