Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ne znate pojma. pasta je i izmishljena kao kratkotrajno dobro, koje teshko opstaje pod bilo kojim uslovima i ima da se potroshi najbrze moguce. vekovima su pokushavali da izmisle trajne rezance, ali avaj, to je nemoguce ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovde smo pricali o ovcijem kiselom mleku? Samo da prijavim da ga Turkovic nema i ne znaju hoce li ga uopste biti.

 

Ako je za utehu odlicno im je obicno kiselo mleko.

 

pojavilo se u idei ovcije kiselo mleko zrenjaninskog bisera

Link to comment

šta je moca?

 

moča, ono za umakanje leba?

 

drug forumaš koji navija za partizan, vukotić?

 

drug forumaš moća iz jagodine, od skoro, advokat?

 

pitanja se množe poput vinskih mušica...

Link to comment

Gde mogu da kupim sveze listove nane? Za mo'ito, jedno 60-70 listova.

Da kupim citav dzbun u saksiji, ili moze i obrano™? Koliko to kosta uopste i koliko moze da stoji pre upotrebe?

Link to comment

kupi brate dzbun, ima po merkatorima za 100 dinara cirka, saksija, i daj mu priliku. nekoliko dzbunova, i imacesh moita do nove godine :D

Edited by gospa buba
Link to comment

na kalenicu dobrim pijacnim danima mozes da biras gde da kupis nanu

imas ove sto prodaju razne fensi salate koji gaje i tzv mohito nanu, to je ona sto ima okrugle listove

oni su ubitacno skupi, ne znam tacno ali recimo 1500din za kg odokativno, znam da sam kod neke babe kupio za 50 din od te i da je bilo dosta, sad 60-70 listova ne znam bas, nisam brojao

ako neces bas tu mohito nanu nego nanu vulgaris, mislim da je povelika veza red velicine 40-50 din zavisi u koje doba dana naidjes.... video sam danas kod mire iz velikog sela, ako znas koja je ta. ako ne znas negde oko sredine pijace pa malo vise ka njegosevoj pitaj za nju, proseda, obicno nosi plavu jaknu, 55+, malo visa.

Link to comment

Tnx3

 

A koliko moze da stoji? Posto mi treba za subotu vece, da znam koliko ranije mogu da kupim, tj da li da potezem do Kalenica ili da gledam na nasoj strani reke

 

@Yolo

 

svarti, zivota ti, na Pitajte Djejmsa topik, pa udeli i tu savet -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...