Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

To su sveže pečeni roditelji nabavili da imaju za newborn u panici da joj je zapušen nos i jaojaojao šta ćemo sad da radimo pa neko reče stari dobri narodni lek a može i na grudi i pomaže oko iskašljavanja :fantom:

Fitobalm-gel-228x228.jpg

ne pokushavajte da jedete ovo kod kuce. ne koristi se u kulinarstvu i ishrani. ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovaj domaci je vise nego solidan za samo 120 din.

 

Chili_sauce.jpg

Ja uzo danas u univeru ovaj chili sos iz Futoga.

Ljut je baš dobro.

Cena je 123 RSD za neku akcija varijantu 285 ml

Link to comment

Mislim da znam. Mala flasica. Ranije ga je bilo svuda.

 

edit: 

ex97-500x500.jpg

 

Ako nema po radnjama pogledaj po pijacama.

ima u višnjici, ugao hilandarske, palmotićeve i džordža

 

(et ašuk, al kata ima šlajbu)

Link to comment

Ovaj pemy ili abc?

ABC nisam ni ja video pemy ima i u maxiju...

 

oba... obigravao onu policu sa kečapima i one malo dalje ne videh ništa nalik...

 

mali off - inače univer izgleda da radi (kuc kuc kuc) kao mašina - sve vrvi unutra. bila gužva kao da je ono pred novogodišnje ludilo.

Link to comment

oba... obigravao onu policu sa kečapima i one malo dalje ne videh ništa nalik...

 

mali off - inače univer izgleda da radi (kuc kuc kuc) kao mašina - sve vrvi unutra. bila gužva kao da je ono pred novogodišnje ludilo.

Cudno je to...

Pre metar dana bio dva puta i zacudio se kako je pusto...Juce bogami zavidna guzva...

Link to comment

Aha, doduše moram da priznam da nisam pažljivo zagledao, samo sam video da ima na više mesta, mada mi se čini da su bili veliki. Ja inače imam vok one firme Fackelman, neko mi je jednom poklonio (nije pravi , u smislu da nema okruglo dno). On je baš veliki. Možda onda treba da se potraži po ovim tržnim centrima, gde ima puno takve robe, Ušće recimo ili ono tamo u kblou.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...