Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

da, gore na spratu sa restoranima. skvadra pakuje i prodaje taj losos. u tom ekspres restoranu kosta ko i u skvadrinoj radnji na kalenicu, a jeftinije nego u maksijima. kapiram da ako je igde u gradu ostalo, da bi ga tu moglo biti, da se mozda ljudi nisu dosetili. 

Sad na FB procitao ovo:

 

Drug Todorić izbacio iz Merkatora Squadru sad on radi ribu, te na dan pred bozic ima jednog radnika koji vice ne čistimo ribu danas i sutra mnogo vas je. Neće čovek pare. Tako je kad stekneš prvi milion na foru.

Link to comment

vidis da je el comandante krenuo da tovi lososa pred badnje vece a gladno bogobojažljivo stanovništvo mu ispraznilo zalihe ispred nosa a uzduž i popreko..... držimo mu fige da squadra napuni zalihe sutra ako ne pravićemo forumski samodoprinos posne hrane..... evo ja imam u frizideru ABBA kavijar kome je istekao rok trajanja pre par godina ali mu ništa ne fali.... npr 

Link to comment

 

 

 ja imam u frizideru ABBA kavijar kome je istekao rok trajanja pre par godina

 

AgnethaAbbaAndAfter.jpg

Ako su jajne celije od ove Abbe nije ni cudo da im je davno istekao rok   :lolol:

elem ,tog dimljenog lososa uvek ima u Metrou

Edited by Haralampije
Link to comment

jede ti se pesto u Beogradu, ili pitas gde u Beogradu moze da se kupi?

 

Alonso je uvek imao u saksiji, ali to je info od pre godinu i kusur. ne znam da li i dalje drze sve to

Link to comment

posto si nov (a pisali smo ovde o tome) svezeg zacinskog bilja ima u raznim novootvorenim piljarnicama po centru (tezga, pijac, mali kalenic, itd) kao i po vecim supermarketima (maxi, idea, roda, merkator). sad, kakva je konkretno situacija za bosiljak, ne znam, nisam trazio. to nije u saksiji nego je nabran list i spakovan u kesicu ili u plasticnu kutijicu. kapiram da je u januaru cena kao za avganistaski hasis, ali ako te je priteralo onda nije bitno. mozda je najbolje da das svoje koordinate pa da vidimo sta ti je najblize.

 

dobrodosao na forumsko obzderavanje!

Link to comment

cega, avganskog hasisa?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:Jova:

Link to comment

Da li neko zna gde mogu kupiti svez bosiljak, ili onaj u saksiji? :)

Pijace oko mene su jako slabo opremljene...

Jede mi se pesto :sleep:

(U Beogradu)

 

U metrou ima saksijica, a verovatno i upakovanog. Ako upakovanog nema u nekom trenutku, vredi pogledati ponovo par dana kasnije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...