Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kapesante bile svih ovih dana sveze u squadri na kalenicu. cenim da je svetonikoljski udar prosao tako da ili prodji i pitaj ili izguglaj telefon i isto.

 

na tom mestu i muslje, s tim sto nisu neke

 

kod ovih indijanaca pored squadre su bili zamrznuti kapesanti (samo meso, naravno) po nekoj OK ceni tipa 700 din 300g ili tako nekako, ali nisam video poslednjih dana, verovatno se izotimalo.

 

zar nije bila ta neskurac radnja na bulevaru, izmedju pravnog i ceske ambasade, u tom bloku? ako je tamo umrela u TC usce sigurno nije. plus sto svercosi sigurno i to imaju. naci cu ti.

Link to comment

Gde u Beogradu mogu da kupim gudru koja je prodaje pod imenom Nespresso (ristretto kapsule)?

 

 

Ima par dobavljaca koji to dostavljaju na kucnu adresu, 5 EUR za 10 kapsula.

Ukucaj u Google "Nespresso beograd dostava" i izbacice ti par Facebook stranica na tu temu.

Ja imam dobra iskustva sa nabavkom na taj nacin.

Link to comment

dal sam dobro videla da u univeru nude da ti osuse sveze meso koje si kupio kod njih? 

Ja video na delu sa mesom, mada ne znam sta konkretno to znaci....

Link to comment

Dudo, mozda kasnim, ali najbolji cvarci u gradu se mogu naci u prodavnici Divcibare. Ima u Milovana Milovanovica prodavnica, npr.

kasno mi sada za ove što su tražili (da nose za italiju i španiju), ali nije kasno za mene kada mi se prijedutm  čvarci

hvala :)

Link to comment

Inćuni u Aromi, piše da je uvoznik Tropiko (ili Tropik, bem li ga). U kesi, vakumirani, 260 dinara 70 grama, a ima i slanih sardela 160 dinara

Edited by renne
Link to comment

Imćuni u Aromi, piše šda je uvoznik Tropiko (ili Tropk, bem li ga). U kesi, vakumirani, 260 dinara 70 grama, a ima i slanih sardela 160 dinara

a ta aroma je napredniji obik maxija? i ti vakumirani incuni stoje u hladnjacima, kod virsli, pakovanih sireva, jogurta, ili u zamrzivacima /kod dimnjenih lososa npr/?

Edited by nezvanova
Link to comment

a ta aroma je napredniji obik maxija? i ti vakumirani incuni stoje u hladnjacima, kod virsli, pakovanih sireva, jogurta, ili u zamrzivacima /kod dimnjenih lososa npr/?

Pa da, tako nekako, malo "jaču" robu drže, to su ovi.

Stoje pored viršli, nisu zamrznuti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...